medyauzmani.com
Zorlu maçın galibi Çeşme Belediyespor – Haber Ajans

Zorlu maçın galibi Çeşme Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig’e ev sahipliği yapan 10. Aliağaspor FAŞ’ın kendi sahasında altıncı haftasının grup lideri Çeşme Belediyespor zorlu maçı 2-1 kazanmayı başardı.

Çeşme Belediyespor, altıncı haftasında grup lideri Aliağa FAŞ’ı ligin yedinci haftasında konuk etti. Ligin en güçlü takımlarından Aliağaspor FAŞ, maçın ilk dakikalarında Çeşme Bilidespor sahanın yarısına baskı yapmasına rağmen aradığı golü bir türlü atamadı. Çeşme Bledispor maçın 28. dakikasında Hüseyin Sherry’nin attığı golle 1-0 öne geçmeyi başardı. Karşılaşmanın ilk yarısının kalan dakikalarında iki takım da rakip kalede gol aramaya devam etti ve 42. dakikada Aliağaspor FAŞ İlker Ataseven oyuncusu golü bulmayı başardı ve takımını 1-1’e yükseltti. . Para çekme. Karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 berabere bitti.

İkinci yarıya iyi başlayan Çeşme Bledispor, 47. dakikada Albert Ünal’ın kaydettiği golle 2-1 öne geçmeyi başardı.Çeşme Bledispor, ikinci yarının ilk dakikalarında elde ettiği avantajı korumak amacıyla, Güçlü savunmasıyla rakibinin hücumlarını etkisiz hale getirerek zorlu maçı kazanmayı başardı.

Maçın bitiş düdüğünün ardından galibiyet sevinci sahaya yansırken, Çeşme Peledispor bayrağı sahaya dalgalandı. Çeşme Belediyespor bayrağını heyecanla sallayan Çeşme Belediyesporlu futbolcular, galibiyet sevincini taraftarlarıyla paylaştı.

“Hedefimize ulaşmak için çok çalışacağız”

Maçtan sonra kısa bir açıklama yapan Çeşme Bledispor kulüp başkanı Mustafa Kaymakçı, lig lideri Aliyaspor Fa’ya karşı kazandıkları galibiyetin, Süper Lig’den takımın tanıtımına büyük katkı sağlayan Hakan Kara’yı ilk hafta içinde aldıklarını söyledi. Amatör. Al-Douri, teknik direktör olarak tekrar Bölgesel Amatör Lig’e çıktığını ve bunu doğrulayarak, Çeşme Belediye Başkanı Akram Oran’ın desteği, taraftar ve taraftar desteği ile hedefleri doğrultusunda çok çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Çeşme Bilidispor bayileri.

Bu sadece başlangıç, devamı gelecek.

Çeşme Bledispor’un teknik direktörlüğüne atanan ve takımına ilk maçta lig liderlerini yenmenin sevincini yaşatan Hakan Kara, yaptığı açıklamada, “Bu takım ligde bahislerine yeni başladı. Bu bizi üzdü. Cemaatimiz 6 haftadır oyun anlamında çok iyiydik ama gol atamadık Ligin yedinci haftasında Çeşme “Belediyespor’un gücünü gösterdik. Şimdi takımımız toparlandı. Kulüp yöneticileri, taraftarlar ve topluluğumuzla bir araya gelerek iyi şeyler yapacağız. Bu sadece başlangıç. Ve daha fazlası takip edecek.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın