https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Yapay Zekayı Görüntüleme: En İyi 8 Uygulama - Haber Ajans
Anasayfa » Haber » Yapay Zekayı Görüntüleme: En İyi 8 Uygulama

Yapay Zekayı Görüntüleme: En İyi 8 Uygulama

Modern dünya, icat edilmiş tüm teknik araçlarla bazen çok vahşi görünebilir. Katlanabilir telefonlar, ince ekranlar, dilleri gerçek zamanlı olarak çevirebilen kulaklıklar ve basit metin veya başka bir görselle fotogerçekçi sanat eserleri yaratabilen AI işleme uygulamaları var.

Yapay zeka, görüntü üretiminde yeni bir şey değil. Ancak son birkaç yılda onu ilginç ve uygun fiyatlı bir seçenek haline getiren büyük adımlar atıldı. Yapay zekanın neler yapabileceğini keşfetmeye başlamak istiyorsanız denemeniz için bazı yapay zeka görüntü oluşturucuları bir araya getirdik. İşte sizin için en iyi 8 AI fotoğraf oluşturma uygulamasını listeledik👇

gece kafesi

NightCafe sayfasına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

NightCafe her ay milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. NightCafe ile yalnızca saniyeler içinde güzel, benzersiz sanat eserleri yaratmakla kalmaz, aynı zamanda yapay zeka destekli canlı bir sanat topluluğuna erişim kazanırsınız.

Rekabete ve daha büyük bir topluluk duygusuna ilham vermek için NightCafe, becerilerinizi test etmenize izin veren günlük AI sanat yarışmaları sunar.

Her gün binlerce kişi yarışmaya katılıyor ve topluluktaki eserler için oy veriyor. NightCafe içindeki bu günlük yarışmalar, yapay zeka sanatını geliştirmenin harika bir yoludur.

Jasper Sanatı

yapay zeka oluşturma

Jasper Art sayfasına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

AI veya yazma ile ilgileniyorsanız, Jasper Art harika bir seçimdir. Jasper’ı reklam, blog gönderileri veya sosyal medya komut dosyaları için kullanabilirsiniz. Jasper internetin %10’unu okuduğu için oluşturabildiği içerikler çok ilginç. Ancak yapay zeka destekli senaryoları gerçek yazarlarla boy ölçüşemez. Öte yandan, işleme yapay zekası, metne dayalı gerçekçi görüntüler oluşturacak kadar gelişmiştir.

Jasper Art, bir blogda veya sosyal medya gönderisinde aktarmaya çalıştığınız şeyi temsil edecek mükemmel fotoğrafı bulmak için stok fotoğrafları tarayarak saatler harcamak yerine, saniyeler içinde yeni ve benzersiz bir şey yaratabilir. Jasper aracılığıyla oluşturulan tüm görseller telifsiz ve filigransız kullanıma sahiptir.

Yapmanız gereken tek şey, en iyi sonuçları elde etmek için olabildiğince ayrıntılı bir bilgi formu yazmaktır. Ardından, AI görüntüsünü görüntülemek istediğiniz sanat ortamını, yani taklit edilecek sanatçı stilini seçebilirsiniz. Jasper, yazdığınız metni okuduktan sonra, saniyeler içinde yapay zeka tarafından oluşturulmuş dört görüntüden oluşan bir set oluşturur. Beğendiğiniz fotoğrafları kaydedebilir ve dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

E2’den

yapay zeka oluşturma

DALL-E 2 sayfasına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

DALL-E 2, tamamen orijinal metinden imkansız olduğunu düşündüğünüz görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. OpenAI, DALL-E’yi ilk olarak Ocak 2021’de tanıttı. Bir yıl sonra, daha gerçekçi ve dört kata kadar daha doğru görüntüler üreten yeni ve geliştirilmiş DALL-E 2’yi tanıttı.

DALL-E’yi kullanmak için tek yapmanız gereken, denemenizi başlatmak için bir hesap oluşturmaktır. DALL-E 2 deneme hesabınız, ilk ay için 50 kredi ve sonraki her ay için 15 ücretsiz kredi ile ücretsizdir. Bir görüntü fikrine sahip olduğunuzda, DALL-E 2’ye ayrıntılı bir metin açıklaması girersiniz, bu da aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli AI görünümleri oluşturur.

Gördüklerinizi beğenmediyseniz veya bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız, metin açıklamasını değiştirebilir ve görüntüye öğe eklemek veya görüntüden öğe çıkarmak gibi gerçekçi düzenlemeler yapabilirsiniz.

Bir WOMBO rüyası

yapay zeka oluşturma

Dream by WOMBO sayfasına buradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dream by WOMBO, bir web tarayıcısının yanı sıra Android ve iOS cihazlar için uygulama marketlerinden uygulamalar alınarak da kullanılabiliyor. Durum çubuğuna 200 karaktere kadar istediğinizi yazabilirsiniz. Fikirleri birleştirmek veya basit bir şeye bağlı kalmak istiyorsanız, Dream by WOMBO bunu yapmayı kolaylaştırır.

Kahve içen bir kedi, dağlarda gizli bir köy veya vahşi bir orman gibi şeyleri bulun ve yapay zeka destekli benzersiz görüntülere saniyeler içinde erişin. Daha özgün bir görünüm için yukarıdaki gibi siparişlerden herhangi birini birleştirebilir veya kahve içen kedinin rengini belirtmek veya gizli köy dağında hava durumunu belirtmek gibi ek ayrıntılar ekleyebilirsiniz.

Dileğinizi seçtikten sonra, AI tarafından oluşturulan fotoğrafınızın komik, gerçekçi, analog veya eskiz gibi farklı sanat stilleri arasından seçim yapabilirsiniz. İlk denemenizde memnun kalmazsanız, gerektiği gibi ayarlamalar yapabilir ve hatta ilham almak için diğer kişilerin yönlendirmelerini kontrol edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Keşke görmeseydik! Tasarımlarıyla kaydedilen, şimdiye kadarki en tuhaf 9 Android telefon

fotonik

yapay zeka oluşturma

Photosonic sayfasına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Photosonic, isteklerinizi piksel cinsinden çizen web tabanlı bir yapay zeka aracı olarak tanımlanır. Sizden gelen ayrıntılı bir açıklamayla başlayarak, listedeki diğer AI işleme uygulamalarına benzer şekilde çalışır.

Metin boşluğunu tamamladığınızda çizim, fantezi, anime, 3D, animasyon, bilimkurgu, fotoğrafçılık vb. için kullanabilirsiniz. Kurallara ve hizmet koşullarına uyduğunuz sürece, Photosonic’in sizin için oluşturduğu tüm görüntüleri kişisel veya ticari amaçlarla kullanma hakkına sahipsiniz.

Photosonic’i kullanmak için ücretsiz olarak kaydolmanız gerekir ve yapay zeka tarafından oluşturulmuş fotoğraflar oluşturmaya başlamak için otomatik olarak bazı ücretsiz krediler alırsınız.

yıldızların aydınlattığı

yapay zeka oluşturma

starryai sayfasına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Telefonunuzu kullanarak AI destekli bir fotoğraf oluşturmak istiyorsanız, starryai, Android ve iOS kullanıcıları için harika bir seçenektir.

Nerede olursanız olun, aklınıza çılgınca bir fikir geldiğinde starryai uygulamasına gidebilir, istediğiniz metni yazabilir ve AI görüntülerinin birkaç dakika içinde görünmesini bekleyebilirsiniz. AI görüntünüzü oluşturmak için alana fikrinizi metin olarak girdikten sonra farklı şablonlar, sanat stilleri, görüntü en boy oranları ve ham görüntüler arasından seçim yapabilirsiniz.

Uygulama, size uygun özel grafikler oluşturmak için en son yapay zeka yöntemlerini kullanır. Zaten starryai’yi kullanmak için perde arkasında neler olup bittiğini anlamak zorunda değilsiniz. Uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Starryai her gün ücretsiz beş filigransız kredi verir, toplam 25 puan.

istikrarlı yayılma

Stabil Difüzyon sayfasına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Stable Diffusion, neredeyse tüm metin girişlerinden gerçekçi görüntüler oluşturur ve bunu yapmak için metni görüntünün içine yerleştirmek için gizli bir form kullanır. Yayılma modeli: Yürütülen eğitim verilerine dayalı olarak sürekli olarak yeni veriler üretebilen bir makine öğrenimi türüdür.

Bu aracın web tarayıcınızda kullanımı tamamen ücretsizdir ve kişisel verileriniz, metinleriniz ve yapay zeka tarafından oluşturulan resimleriniz dahil olmak üzere verilerinizin hiçbiri saklanmaz veya kişisel kazanç için kullanılmaz. Stable Diffusion, saniyeler içinde tek bir cümleden yüksek kaliteli görüntüler üretebilir.

İlginizi çekebilir:

Google Chrome kullanıcılarının denemesi gereken 9 ayar

lens

Lensa uygulamasını Android ve iOS mağazalarından indirebilirsiniz.

Lensa, hem Android hem de iOS mobil cihazlarda AI avatarları oluşturmak için en popüler seçeneklerden biridir. Bu uygulama, birçok kişinin AI tarafından oluşturulan favori avatarlarını sosyal medyada paylaşmasıyla dünyayı kasıp kavurdu. Lensa’nın AI teknolojisi, tek bir fotoğraftan en iyi özelliklerinizi vurgulayan çok sayıda harika sihirli avatar oluşturabilir.

Ayrıca fotoğraflarınızı dijital sanata dönüştürebilirsiniz. Lensa’nın tek bir fotoğraftan birkaç benzersiz avatar oluşturmasını beklemek yerine, Lensa’dan avatarınızı bir çizgi film veya başka bir animasyon karakteri gibi görünecek şekilde oluşturmasını isteyebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz epeyce filtre var. Bu filtrelerin her birinin farklı bir sanatsal tarzı vardır. Bir selfie seçtikten sonra, tam olarak aradığınızı bulana kadar bu filtreler arasında gezinebilirsiniz. Lensa’nın AI yetenekleriyle birleştiğinde Lensa, hepsi bir arada bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Ön planın veya arka planın ne kadar öne çıkacağını ayarlayabilir, arka planı kaldırabilir, değiştirebilir veya tamamen bulanıklaştırabilirsiniz. Hatta parlaklık ve kontrast ayarları gibi daha fazla ince ayar yapabilirsiniz. Neyi ayarlayacağınızı bilmiyorsanız, hızlı sonuçlar için Lensa’nın fotoğraflarınızı otomatik olarak optimize etmesine izin verebilirsiniz.

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın