medyauzmani.com
Yangında hayatını kaybedenler son yolculuğuna çıktı – Haber Ajans

Yangında hayatını kaybedenler son yolculuğuna çıktı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde iki katlı bir binanın ikinci katında elektrik tesisatından kaynaklanan yangında hayatını kaybeden 11 yaşındaki bir erkek çocuk ile 21 yaşındaki bir gençle vedalaştık.

Adapazarı’nın Çukurahamidi ilçesi Dos Socak’ta iki katlı bir evin ikinci katında yangın çıktı. Evde çıkan yangının elektrik tesisatından çıktığı iddia ediliyor. Evin alev topuna dönüşmesi üzerine, durumla ilgili haber gelir gelmez bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almayı başarırken, Batuhan Özar (21 yaşındaki) ve 11 yaşındaki Oras Şener Dilber’in evde hayatını kaybederken 3 kişiyi de yaraladığı belirlendi. İlk müdahalenin ardından yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Hoşçakal, onun son yolculuğu

Otopsinin ardından ailelerine teslim edilen cenazeler, evlerine götürüldü. Adapazarı Tuzla Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından 21 yaşındaki Özar Emir Sultan Mezarlığı’na defnedilirken, 11 yaşındaki Dilber ise Adapazarı Çukurahmediye Salko Camii’nde ikindi namazını müteakip Erenler Kayalarreşitbey mahalle mezarlığına defnedildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın