medyauzmani.com
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sargül’den TOGG açıklaması – Haber Ajans

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sargül’den TOGG açıklaması

İstanbul Büyük Buluşma’da konuşan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “TOGG’a gittim diye eğitimli cahiller bize ne dedi. Bu eğitimli cahiller, Değişim Türkiye Partisi’nin Türkiye’nin yararına olan her etkinliği desteklediğini bilmeliler. Yerli malı… Ülkenin malı, Herkes TOGG’a “Kullanmalısın” dedi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sargül, partisinin Şişli’de bir alışveriş merkezinin konferans salonunda düzenlediği İstanbul Büyük Toplantısı’na katıldı. Toplantıya Sarıgöl’ün yanı sıra TDP ilçe başkanları ve protokol üyeleri de katıldı.

“Tiktok’a girdiğimizde bizi eleştirenler de Tiktok’a girmeye başladı.”

İstanbul büyük mitingi çerçevesinde gündeme ilişkin açıklama yapan TDP Genel Başkanı Mustafa Sargül, “Online yazılı ve görsel medyada en çok görünen parti biziz. Yapamazsınız dediler. internette.Sosyal medyada yapamazsınız.Tiktok’ta ne arıyorsun dediler.Tiktok’a da girmeye başladılar.Bütün siyasi liderler hoş geldiniz”

‘Hoşçakal Alman arabaları, Fransız arabaları ve İtalyan arabaları. Hoşgeldin TOGG’

Konuşan Sarıgöl, TOGG fabrikasına gittiği için eleştirildiğini belirterek, “TOGG’a gittim. TOGG’u ziyaret ettim. Memleketin malı, memleketin hayrına herkes kullansın dedim. aydınlar ve cahiller bize Twitter’da TOGG’a gittiğim için mi diyorlar?Eğitimli cahiller bilmeli ki Türk Değişim Partisi Türkiye’nin yararına olan her etkinliği destekliyor.Hoşçakal Alman arabaları, Fransız arabaları, İtalyan arabaları.Merhaba TOGG.Herkes TOGG kullanmalı. “

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın