medyauzmani.com
Turgotelspor yönetimi: “Adalet istiyoruz” – Haber Ajans

Turgotelspor yönetimi: “Adalet istiyoruz”

Manisa TFF 3. Lig temsilcisi Turgutluspor Kulüp Yönetimi, evinde kaybettiği Eynesil Belediyespor maçının ardından seyirci ve kaptan Hassan Eagles’ın kırmızı kartla sahadan ihraç edilmesinin ardından hakem kararlarını eleştiren bir açıklama yaptı. .

TFF 3. Lig takımlarından Turgutluspor Kulübü, hafta sonu oynanan Amberçay Eynesil Belediyespor maçının ardından yazılı açıklama yaptı.

‘Adalet istiyoruz’

Turgutluspor FC yönetiminden yapılan açıklamada, “Sezon başından bu yana hakem veya hakem atanması ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadık ve Türk hakemlerine tüm medya organlarında güvendiğimizi her zaman dile getirdik. Biz her zaman onların taraftarıyız.Ancak Turgutluspor FC olarak bu sezon hakemlerin yanlış kararlarından şüphesiz en olumsuz etkilenen kulüp oldu.Sadece kendimiz için değil, lige giren tüm kulüpler için adaleti yerine getirmek arzusundayız. Türk futboluna sayısız yıldız kazandıran Turgutelspor’u hakem kararlarıyla kınamaya kimsenin hakkı yok.Bütün kulüpler küçük hataları görmezden geliyor gibi.Ama maçın sonucunu etkileyecek hataları görmezden gelmemizi de kimse beklemesin bizden. ” İfadeler kullanılır.

“Video çekmemiz yasaklandı”

Açıklamada, “Yanlış anlaşılmasın, bugün evimizde oynadığımız ve kaybettiğimiz Amberçay Eynesil Belediyespor’un kaybına kılıf aramıyoruz. Biz sadece adalet istiyoruz. Hakemlerin karar verirken adil davranmasını talep ediyoruz. .Bugüne kadar kendisine herhangi bir açıklama yapmadık. Geldiğimiz nokta da.” O da sabrımızı taşırdı. Alagöz Holding ile Iğdırspor Oynadığımız maçta iki penaltı verildi. Maç sırasında videomuz çekildi. Yardımcı antrenörümüz videoyu çekerken kapatıldı.Videomuz kapandıktan sonra bize çok komik iki penaltı verildi ve maçı bitirdik.Kırmızı kart ile 10 kişi ceza aldı.Sizinle paylaşamıyoruz çünkü videomuz yok.” Söylendi.

Hakem kararları hep aleyhimize işliyor.

Turgutelspor yönetiminin açıklaması şu şekilde tamamlandı: “Ardından iki hafta önce evde oynadığımız Armoni Alanya Kestel maçında oyuncumuz Emirhan Özyasar’ın şutu rakip defans tarafından kornere gönderilirken Tolga Sefer elendi. Rakibin defans oyuncusu ceza sahası içinde ve karar verildi.Devam.Bu haftaya kadar rakibimize verilen pozisyondan daha net iki pozisyonda rakibimize ceza verilmedi, bu resimler elimizde mevcut, isterseniz paylaşabiliriz. Bugün gelelim. Oynadığımız Amberçay Eynesil Belediyespor maçında rakip defans oyuncusu Burak Osman Janjal’ın ceza sahasındaki şutuna rağmen hakem topu eliyle durdurdu. “O halde bir açıklama yapmak durumundayız. dediğimiz gibi. Daha önce sadece adalet istiyoruz.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın