medyauzmani.com
Temsilciler Meclisi’nden Malatya’ya teşekkür – Haber Ajans

Temsilciler Meclisi’nden Malatya’ya teşekkür

Gümüşhane Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Cihan Bektaş, AKP Meclis Grup Başkanı Halil Ergin ve tarihçi Adnan Baykar, Başkent Belediye Başkanı Selahattin Gerkan’ı makamında ziyaret etti.

Gümüşhane AKP Milletvekili Cihan Bektaş, Malatya Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Malatya Batı’da birçok şehri hizmet olarak atladı” dedi.

“Malatya hizmet olarak birçok batı şehrini bypass etti”

Ziyaret sırasında konuşan Gümüşhane AKP Milletvekili Cihan Bektaş, “Geçmiş yıllarda da Malatya’yı ziyaret etme fırsatımız oldu. Bu son ziyaretimde Malatya’nın çok değiştiğini ve geliştiğini gördüm. Batı bir hizmet olarak. Göreceğiz. Yakında tamamlanan projeler. Malatya’nın çok geliştiği için çok mutluyum. Patronuma ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Hizmetlerimiz devam edecek.

Cumhurbaşkanı Gürkan, AKP Milletvekili Cihan Bektaş, AKP Meclis Grup Başkanı Halil Ergen ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Milletvekilimiz, önceki yıllarda Orman Bakanlığı’nda görev yaptığı dönemde Genel Sekreterimiz ile birlikte bir bürokrat Batalgazi belediye başkanı olduğumuz dönemde taleplerimiz ve projelerimizle ilgili destek aldılar.

Milletvekili olarak görevini yerine getirirken Malatya Milletvekili gibi istek ve arzularımızla ilgili işlerimizi takip etmek için yanımızdaydı. Genel Sekreterimiz Cemal Bey’in meslektaşı olması nedeniyle, sorunları ve sorunları vekilimizin önünde ilgili mercilere aktardığımızda sorunlarımız çözülmektedir. Malatya’daki değişimle ilgili aktardıkları gelişmeler için de kendilerine teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın Malatya ziyaretinde ifade ettiği gibi, “Anadolu’yu vatan yapan, insanlık medeniyetinin başladığı destansı şehri bir gelsinler görsünler. İstanbul, Ankara ve İzmir belediyecilik nasıl yapılıyor diye ağlamadan.” Bu anlamda Cumhurbaşkanımızın ve milletvekillerinin Malatya ile ilgili açıklamaları bizi daha hızlı ve daha yoğun hareket etmeye itiyor. Milletvekilimize Malatya ile ilgili düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Dar Awal Rıfat Sekkin sakinlerinin yaşadığı şehirde onları ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın