medyauzmani.com
Şükrü Şankaya’da Bardaklar Sahiplerini Buldu Dostluk Turnuvası – Haber Ajans

Şükrü Şankaya’da Bardaklar Sahiplerini Buldu Dostluk Turnuvası

Yeşim Spor Kulübü öncülüğünde gerçekleştirilen Şükrü Şankaya Dostluk Şampiyonası’nın şampiyonu “Cut Power” takımı olurken, “BEKE Printing” takımı ikinci, “Confection United” takımı ise üçüncü oldu.

Pandemi nedeniyle 2019 yılında sonuncusu düzenlenen Şükrü Şankaya Dostluk Şampiyonası, iki yıl aradan sonra geçen hafta oynanan final maçları ile sona erdi. PFDD Şükrü Şankaya Futbol Okulu tesislerinde düzenlenen final maçlarında üçüncülük için birleşen Genç Örme ile Confection United arasında oynanan maçın galibi Confection United oldu. Finalden önce bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Yeşim Kadın Futbol Takımı Dostluğu’ o gece ayrı bir heyecan yarattı. “Hayatın her alanında varız!” Yazılı pankartla çıkan Yeşim Kadınları ile Kumaş Melekler arasındaki hazırlık maçı berabere bitti.

Hazırlık maçının ardından sahaya çıkan Cut Power ve BEKE Press birincilik için yarıştı. Tartışmalı ve 2-0 biten maçın galibi Cut Power oldu. Cut Power böylece turnuva şampiyonu olurken, BEKE Printing turnuvada ikinci olmayı başardı. 22 takımın yer aldığı turnuvada Kara Şemsekler “en centilmen takım”, golleriyle öne çıkan Fahry Kalkan ise “golcü” oldu.

Yeşim Grup CEO’su Şenol Şankaya, final maçının ardından düzenlenen kupa töreninde takımlara kupalarını takdim etti. Gecede ise Yeşim yöneticileri turnuvanın en onurlu takımına ve gol kralına kupalarını takdim etti. Törende, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen spor kulübü kaptanı Özgür O’Neill ile birlikte organizasyon komitesine; Turnuvaya katılan hakemlere ve turnuvanın sağlık sponsoru Al-Hayat Özel Hastanesi’ne de teşekkür plaketi takdim edildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın