medyauzmani.com
STSO üyesi Zeki Özdemir şunları söyledi: – Haber Ajans

STSO üyesi Zeki Özdemir şunları söyledi:

İki adayın yarıştığı Sivas’ta Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Zeki Özdemir’e destek veren meclis üyeleri, 67 meclis üyesinin 35’ini kazanmayı başardı.

Sivas’ta Şehit Mehmet Onur Demir Anadolu’nun okul salonunda yapılan seçimlerde yaklaşık 5 bin kayıtlı oda üyesi oy kullandı. 25 komitede 67 meclis üyesinin seçildiği seçimlerde, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayı olan mavi yanlısı gruptan 35 meclis üye adayı üyelerin oylarıyla seçildi. Beyaz listede mevcut cumhurbaşkanı Mustafa Aykin’i destekleyen adaylardan sadece 29’u kazandı. Üç meclis üyesi kendi gruplarından seçilerek meclis üyesi oldular. Parlamentoda çoğunluğu kazanan Özdemir’in cumhurbaşkanlığı kesin olarak kabul ediliyor.

Kazanan Cephas oldu.

Özdemir, seçim sonrası değerlendirmesinde, “Bir seçimi daha geride bıraktık. Bundan sonra yapmamız gereken Sivas’a, Sivas’ın sosyal ve ekonomik yapısına katkı sağlayacak bir düzenleme yapmak. Her şeyi birlikte yürüteceğiz dedik, olan da bu. Biz başladık bundan sonra arkadaşlarımızla ve tüm yönetim kurullarımızla Sivas’a katkı sağlamak için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.Sivas’ın kazanması umuduyla yola çıktık ve başardık.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın