medyauzmani.com
Silah, sopa ve sandalyelerin kullanıldığı Bursa’da kameralı kavga – Haber Ajans

Silah, sopa ve sandalyelerin kullanıldığı Bursa’da kameralı kavga

Bursa’da alkolik müşteri ile lokantacı arasında çıkan sözlü tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Alkollü müvekkilin bacağından vurulduğunu öğrenen yakınları restorana gelerek sopa ve sandalyeler havada uçuştu. O anlar çevrelerindeki kişilerin amatör kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kaza, merkez Osmangazi ilçesine bağlı Cinkosman ilçesi Dr. Ahmed Sadık Caddesi üzerinde bulunan bir restoranda meydana geldi. Restorana alkollü olarak giden Joseph B’nin, çıkışta duran mekan sahibi Errol E ile tartışmaya başladığı iddia ediliyor.

Tartışma büyüdükçe, Joseph B. errol veya. Yüzünden vurulan Errol O. Durumu ortağına bildirin. Bu sefer restoranda Joseph B. Mustafa A. ile tartıştı. Errol E.’nin ortağı. Tartışma kısa sürede tırmanırken, Mustafa A. Bacağında taşıdığı tüfekten kurşunlar. Yusuf B.’nin yakınları geldi. Durumu öğrenen , hemen olay yerine giderek restoranın pencerelerini sopa ve sandalyelerle yıktı. O anlar vatandaşların kameralarına yansırken, korku anları yaşayan çevredekiler durumu 112 acil çağrı merkezine bildirdi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık görevlileri yaralıları Chekirje Devlet Hastanesine sevk etti.

Yusuf b. Hastaneye kaldırılan kişinin durumunun iyi olduğu ve polisin kazaya karışan zanlıları gözaltına aldığı bildirildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın