medyauzmani.com
Şehit Aileleri Cemiyeti Başkanı Yavuz: Hainliklerinden yardım umacak kadar küçülen hainler yine çirkin yüzlerini gösterdi. – Haber Ajans

Şehit Aileleri Cemiyeti Başkanı Yavuz: Hainliklerinden yardım umacak kadar küçülen hainler yine çirkin yüzlerini gösterdi.

Gaziler, Dullar ve Yetimler Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz; İstanbul’daki terör saldırısının ardından yaptığı açıklamada. “İstanbul’a düşen yangınlar sadece İstanbul’da değil, ülkemizin her köşesinde yanıyordu, acıyı ve hüznü paylaşıyoruz. Masum canları alabilecek kadar küçülen çocuklar ve hainler en kısa zamanda hesap verecek ve en kısa zamanda hesap sorulacaktır. en sert şekilde.”

İstanbul Beyoğlu’nda 6 kişinin hayatını kaybettiği, 81 kişinin de yaralandığı terör saldırısının ardından basın toplantısı düzenleyen Dernek Başkanı Ali Yavuz; “13 Kasım Pazar günü meydana gelen korkunç patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, ailelerine, yakınlarına ve büyük Türk milletine Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. ülkemizin huzurunu bozup kaos yaratıp çirkin yüzleriyle yüzleşin.İstanbul’a düşen ateşin sadece İstanbul’u değil ülkemizin her köşesini yaktığını, acımızı ve kederimizi bir kez daha gösterdiler.Onlar paylaşılıyor.Çocuklar ve Masum canları öldürecek kadar alçakgönüllü hainlerden bir an önce ve en ağır şekilde hesap sorulacaktır.Türkiye Cumhuriyeti Devleti, “Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Destek sağlamak İçimizdeki ve dışımızdaki hainlere derslerini en çetin şekilde öğreteceğiz. Şehit ve savaşçı aileleri olarak bu menfur olay karşısında duyduğumuz derin üzüntüyü ifade edecek söz bulamıyoruz. gün; Birlik ve ekip çalışması günüdür. Acıyı paylaşma günüdür” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın