medyauzmani.com
Sakaryaspor-Çaykur Rizespor maçı sonrası – Haber Ajans

Sakaryaspor-Çaykur Rizespor maçı sonrası

Sakaryaspor, Sportoto Birinci Lig’in 13. haftasında Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından her iki takımın teknik direktörleri basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor, Spor Toto Birinci Lig’in 13. haftasında Kaykur Direnişspor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmada Sakaryaspor rakibi ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası basın toplantısında her iki takımın teknik direktörleri açıklamalarda bulundu. Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, berabere biten maçın ardından yaptığı açıklamada, “Kazanamadığımız diğer maçlarda olduğu gibi bu maçta da aynısı oldu, bireysel hatalardan kaçınamıyoruz. Son şutta takıma karşı pozisyon bulsak da o son şutu alamıyoruz ve ne zaman son şutu atsak kazanıyoruz Sezon başından bu yana iki sıkıntımız var bireysel hatalarımız ve Son şutu alamamak Hemen hemen bütün takımlar topun gerisinde oldukları ve çok çabuk kasıldıkları için topla oynamamıza izin veriyorlar ama buna rağmen hallettik ama son vuruşlarda sıkıntımız var inşallah. değiller.”

“Herkes savaşmaktan mutludur.”

Sakaryaspor Teknik Direktörü Serkan Özbalta, maçın ardından yaptığı açıklamada, “Takımı hızlandırma ve oyuncu değişikliği açısından önemli bir müsabaka oldu. Rakibin iyi bir kadroya sahip olduğunu biliyorduk. Hafta boyunca bunun üzerinde çalıştık ve şimdi bakıyorum. O da bunda da oldu Bizim yaptığımız oranda oyun ve sevindirici tarafı da oyuncuların buna tepki göstermesiydi.Mücadeleden herkes memnun herkes sahada her şeyi yapıyor, bu iyi niyetli mücadeleyi gördükten sonra elimizi çabuk tuttuk. “hayırlı olsun” diye bir cümle bugün oldu sanırım. İyi cevap verdiler “Sağdan ve soldan ortalar için ama onların takımının avantajı vardı, bu yüzden elimizden kaçan bazı sebepler var. çok uzun ve bu bir artıydı. Maçlar yapıyorsunuz ama canınız yanıyor. Bu, takım planlamasında ve personel mühendisliğinde çok önemli konulardan biri.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın