medyauzmani.com
Sağlıklı protezler için pembe estetik destek – Haber Ajans

Sağlıklı protezler için pembe estetik destek

Ağız sağlığı hizmetlerinde yenilikçi teknolojilerle yapılan basit müdahaleler estetik görünümü desteklerken diş etlerinin durgunluğu ve asimetrik bozuklukları estetik diş hekimliğini hedef almaktadır.

Diş etlerindeki bozukluklar diş kaybına neden olduğu gibi estetik görünümün ötesinde diş sağlığını da olumsuz etkiler. Mersin Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doktorlarından Samet Özyürek, diş eti sorunlarının hem görünümü hem de diş sağlığını olumsuz etkilediğine dikkat çekerek, erken müdahale edilmediği takdirde sorunun daha da kötüleşebileceği konusunda uyardı.

“Diş eti estetiği ile ışıl ışıl gülüşler”

Özyürek, diş etlerinde şişme, çiğneme sırasında ağrı, koyu renkli diş etleri, ağız kokusu, diş ve diş eti boşlukları, diş fırçalarken kan tükürme, sarkık diş etleri ve kanama gibi sorunların ciddiye alınarak tedavi edilmesi gerektiğini vurgulayarak, “Dişler sağlıklıdır. Diş etlerinde gerileme veya asimetrik deformasyon olsa bile uzun vadede dişlerin yapısını olumsuz etkileyerek diş kayıplarına neden olabilir.

‘Pembe estetik’ olarak da bilinen diş eti estetiğinin yenilenebilir diş teknikleri kullanılarak kısa sürede uygulanabileceğini ifade eden Özyürek, en yaygın estetik kaygılardan birinin diş etlerinin çok uzun olması, dişlerin daha kısa ve daha düşük görünmesi olduğunu kaydetti. . Diş hekimi Samet Özerek, “Modern teknoloji ile hastalarımıza hızlı ve etkili bir şekilde estetik diş hekimliği uygulayabiliyor ve daha parlak gülüşler sağlayabiliyoruz” dedi.

“Kişiye özel uygulamalarla mükemmel sonuçlar alınabilir”

Özyürek, tüm diş tedavilerinin odak noktasının kişisel olduğunu vurgulayarak, “Hollywood gülüşü dediğimiz mükemmel gülüşü elde etmek için tüm sağlıklı ve sağlıksız dişleri tedavi ederken önceliğimiz diş etleridir. Diş etlerine yönelik uygulamalarımız estetik sorunları ortadan kaldırıyor ve dişlerin ve diş etlerinin mükemmel bir görünüme sahip olmasını sağlar.Hastalarımız eskisinden daha güvenle gülümseyebilir.”

“Diş tekniklerini kullanarak mükemmel bir gülüş tasarlayabiliriz”

Akdeniz Özel Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nde uzun yıllardır pembe estetik uygulamalarıyla hastalarına sağlıklı ve parlak gülüşler kazandırdıklarını belirten Özyürek, şöyle devam etti; “Kliniğimizde üstün diş teknolojisini kullanıyoruz, hastalara dijital ortamda sonucun ne olacağını net bir şekilde gösteriyoruz. Son teknoloji uygulamalarımız önce dijitalde başlıyor sonra gerçeğe dönüşüyor. Hastalar bilerek tedavi alıyor, kliniğimizden gülümseyerek çıkıyor ve diş sağlığına kavuşuyor. beklentilerin ötesinde sağlık.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın