medyauzmani.com
Randevu eksikliği olan Sinop’ta doktor değerlendirmesi – Haber Ajans

Randevu eksikliği olan Sinop’ta doktor değerlendirmesi

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’nde görev yapan uzman doktor, randevu sisteminde sıra bulamayan vatandaşlara teşekkür davetinde bulundu.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Özkan Yılmaz, Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nde (MHRS) göz muayenesi için bekleme listesi bulamayan hastalar için 25 kişilik ek bekleme listesi oluşturduğunu duyurdu. Şehit aileleri, gaziler ve engelli vatandaşlar için her zaman ek bir kuyruk olduğuna dikkat çekti.

Gerekirse geç çıkacağız.

Sekreterinin ameliyat günleri hariç sabah saat 08:00’den önce gelen 25 hasta için ek muayene emri çıkaracağını kaydeden Uzm. Dr. yilmaz,

Sevgili dostlar, MHRS göz muayenesi için bekleme listesi bulamayan hastalarıma sabah 8’den önce gelen 25 hastayı görmek için sekreterim ameliyat günleri hariç ek bir bekleme listesi veriyor. Şehitlerimizin, gazilerimizin ve engelli hastalarımızın aileleri için her zaman ekstra kuyruk oluyor, gerekirse geç çıkacağız.”

Öte yandan, dedi Dr. Özkan, paylaşımını Sinop İl Sağlık Müdürlüğü’nün resmi hesabından yayınlayarak Yılmaz’a duyarlılığı ve duyarlılığı için teşekkür etti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın