medyauzmani.com
Ozaski, Cumhurbaşkanı Çelik’in hizmetlerini övdü – Haber Ajans

Ozaski, Cumhurbaşkanı Çelik’in hizmetlerini övdü

Şehzadler Belediyesi’ni ziyaret eden AKP Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Özhsky, Şehzadler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in hizmetlerine övgüde bulundu.

AKP Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Ozaski, 2023 kentine yönelik toplantılar kapsamında Manisa’ya geldi. Program çerçevesinde Manisa’da çeşitli temaslarda bulunan Belediye Başkanı Ozasky, ardından Şahizadler belediyesini ziyaret etti. Ozaski’ye belediye ziyaretinde AKP MKYK üyeleri, Manisa milletvekilleri, AKP örgüt başkanları ve yöneticileri eşlik etti.

Başkan Çelik hizmetlerini anlattı

ehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediye kapısında Başkan Özhaski ve beraberindeki heyeti çiçeklerle karşıladı. Ziyaretin yıl dönümünde Manisa’ya eşsiz hediyeler takdim eden Başkan Çelik, “Bugün çok mutluyuz. Çevre ve Şehircilik Bakanı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKP olarak kendisinden çok faydalandık” dedi. Yerel yönetimlerden sorumlu parti başkan yardımcısı. Belediyede örnek aldığımız emektar isimlerden biri olan, hizmetleri, katkıları ve ciddi desteği olan, yeri geldiğinde bize bir kardeş gibi yol gösteren saygıdeğer Belediye Başkanımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Kendileri adına teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Başkan Çelik, Cumhurbaşkanı Özaski ve çevresine ehzadeler’de yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, yaptıkları hizmetler hakkında bir video eşliğinde bilgi verdi.

“Cumhurbaşkanımızı tebrik ediyoruz”

AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Özhsky, videoyu izleyip sunumu dinledikten sonra Şehzadler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i tebrik etti. Ozaski, “Cumhurbaşkanımızı tebrik ediyorum. Allah’tan kendisine uzun yıllar hizmet etmesini niyaz ediyorum. Belediye AKP’nin eseridir. Allah’a çok şükür her seçimde birinciyiz, çünkü vatandaşlarımız belediyelerin örneklerini takdir ettiler. Yıllar önce vermiştik, 807’si AKP, 230’u Milliyetçi Hareket Partisi, 1.037’si Halk İttifakı olmak üzere 1.390 belediye var, nüfusun yaklaşık yüzde 70’ine hizmet veriyoruz. Amaç hizmet etmektir.İlk günden hizmet edeceğiz, bahane üretmeyeceğiz dedik ve yola çıktık.Belediyeyi insanlığa hizmet olarak görüyoruz.Böylece yerel yönetimlerde birinci taraf olduk. dört seçim.Sayın başkanımız mütevazi bir kasabanın belediye başkanıdır.Hizmetin tanıtım videosu çok hızlı bir şekilde 15-20 dakika sürmüştür.İstanbul büyükşehir belediyesinin yaptığından çok daha fazlası.İstanbul büyükşehir belediyesinin işinin getirdiği Ve birkaç alanları söyleyeceğim, keşfedelim.İstanbul Büyükşehir Belediyesi, benim ülkem diyeceğiniz ilçe belediyelerinin ötesinde bir hizmet yaparsa, tüm sözlerimi geri alırım. nasıl yapacağımı bilmiyorum iş yapmak için, ancak algısal görüntüleme süreçlerinde çok yetenekliler. Yapmadıklarını yapmış gibi yapmakta iyiler ve yapamıyormuş gibi yapmakta da iyiler. Bunun için ajanslara akıttıkları paranın sınırı yok.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın