medyauzmani.com
Ozaski, Başkan Chirgy ve ekibini tebrik etti – Haber Ajans

Ozaski, Başkan Chirgy ve ekibini tebrik etti

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özheski ve Yunusemr Belediye Başkanı Dr. Mohamed Gergi ziyaret etti. Özhesky, “Değerli başkanımız çok güzel hizmetler yaptı” diyerek Başkan Şergi ve ekibini tebrik etti.

2023’e Doğru Kent Buluşmaları programında Manisa’ya gelen AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Özheski, Yunusemrah Belediye Başkanı Dr. Muhammed Jerji ofisinde. Ziyarette Özaski’ye Adalet ve Kalkınma Partisi (MKYK) üyeleri, Manisa milletvekilleri ve partililer eşlik etti. Yunusmera ilçesi hakkında bilgi veren Başkan Chergui, ilçe belediye başkanı olarak hayata geçirilen ve planlanan projelerden bahsetti.

Belediye Başkanı Cergy ve ekibini tebrik eden Mehmet Ozaski, verilen hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “Sayın Cumhurbaşkanımızı üstün hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum” diyen Mehmet Özheski, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Cumhurbaşkanımızın projelerini yerinde görme ve kendisini dinleme fırsatı bulduk. Tebrikler sevgili başkanım. Allah’tan hayırlı hizmetler ve uzun ömürler dilerim. Çok güzel hizmetler yaptı, tebrikler. Tüm AK arkadaşlarımız hizmet anlamında kusuru olmayan arkadaşlarımızdır. Çünkü iyi niyetle yola çıktılar. Bunu bir ibadet şekli olarak gördükleri için de başarılı oluyorlar. Patronumuz eski dostumuzdur. Yüreğimizi aynı davaya adadık ve yıllarca hizmet ettik. Belediye başkanı olarak da güzel işler yapıyor. Umarım başarılı olmaya devam ederler.”

Ziyaretin sonunda Başkan Yardımcısı Ozaski hatıra defterini imzaladı. Şef Çırgi, günü kutlamak için Ozaski’ye geleneksel Türk-İslam el sanatlarından oluşan bir tablo hediye etti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın