medyauzmani.com
O yangından acı detaylar: Yaklaşık bir ay önce evlendiler ve ölüm ayrıldı – Haber Ajans

O yangından acı detaylar: Yaklaşık bir ay önce evlendiler ve ölüm ayrıldı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde sabah saatlerinde çıkan ve iki kişinin hayatını kaybettiği yangında acı detaylar ortaya çıktı. Hayatını kaybeden 21 yaşındaki Batuhan Özar’ın, yaklaşık bir ay önce çıkan yangında yaralanan 20 yaşındaki Nida Özar ile evlendiği öğrenildi. Resimleri duruyor.

Doz Socak’ın Çukurhamidi Şehit Astsubay Yaşar Güler Caddesi’ndeki iki katlı ahşap evde saat 05.15 sıralarında yangın çıktı. Yangın ihbarı alınır alınmaz bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kontrol altına alınan yangının ardından 11 yaşındaki Uras Şener Dilber ile 21 yaşındaki Batuhan Özar’ın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Yangında YD (60), CD (60), UD (34) ve 20 yaşındaki Nida Özar adlı 4 kişi hafif yaralandı. Hayatını kaybeden Uras Şınar Dilber ve Batuhan Özar, ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna gözyaşları içinde veda etti.

yangın detayları

Öte yandan yangının ardından acı detaylar ortaya çıktı. Hayatını kaybeden 21 yaşındaki Batuhan Özar’ın yaklaşık bir ay önce çıkan yangında hafif yaralanan Nida Özar ile evlendiği ortaya çıktı. Geriye sadece onların fotoğrafları kaldı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın