https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Mutsuz ilişkilerin 7 işareti - Haber Ajans
Anasayfa » Haber » Mutsuz ilişkilerin 7 işareti

Mutsuz ilişkilerin 7 işareti

Gerçek aşkı bulmanın çok zor olduğu biliniyor. Bu nedenle, birçok insan gerçek aşkı bulmak için bir maceraya atıldıklarında çok mutsuz ilişkiler yaşarlar. Ancak bazı çiftler, ilişkilerinin ne kadar sorunlu ve mutsuz olabileceğini anlamakta zorlanırlar. Ancak çift arasında mutsuz bir ilişkinin olduğuna dair bazı açık işaretler var. İşte ayrılma fikrinden sürekli haklı olmaya çabalamaya kadar bir çiftin mutsuz olduğunun 7 işareti.

1. Sohbeti durdurun

Partneriniz bir süredir gününüzün nasıl geçtiğini sormadıysa ve siz onun gününü merak bile etmiyorsanız, kısacası en basit şeylerden bile bahsetmeye hevesli değilseniz muhtemelen mutsuz bir çiftsiniz. çok mutsuz bir ilişki içinde! Çünkü mutsuz çiftlerin en net işaretlerinden biri de birbirleriyle konuşmamaları ve nişanlarının bitmesidir.

2. Sürekli haklı olma çabası

إذا لم تتمكن أبدًا من العثور على أرضية مشتركة في الحجج التي لديك مع شريكك ، إذا كنت تنظر إلى حجة بسيطة على أنها هجوم شخصي ، وبالتالي يسعى كلاكما إلى أن تكون دائمًا على صواب بدلاً من الحقيقة ، فأنت في علاقة مضطربة وغير سعيدة تحتاج إلى إعادة النظر derhal.

3. Ayrılık hakkında düşünceler

Her mutsuz ilişkinin bazı benzersiz işaretleri vardır. Ancak hemen hemen tüm mutsuz ilişkilerin ortak özelliği, bir tarafın kendisini sürekli olarak ayrılmayı düşünürken bulması.

4. Yalnız hissetmek

senin ilişkilerin

Yalnız bir ilişkide mutlu olmanızı beklemek aşırı bir hayalden başka bir şey değildir! Üstelik partnerinizle yan yanayken bile kendinizi yalnız hissetmek, mutsuz bir ilişki sürdürdüğünüz anlamına gelir.

5. Tartışmamak

senin ilişkilerin

Tartışmalarda haklı olmaya çalışmak, mutsuz bir ilişkinin belirtilerinden biridir. Ancak bir ilişkinin mutsuz olduğuna dair daha çarpıcı bir işaret var: tartışmamak! Çoğu insan, tartışmamanın ilişkileri için iyi olduğunu görecektir. Ancak normal, sağlıklı tartışmalar normal, sağlıklı ilişkilerin normal ve hatta gerekli bir parçasıdır. Tartışmanın olmadığı ilişkiler, tarafların çoktan “vazgeçtiklerinin” bir göstergesidir.

6. Geçmişe tutunmak

senin ilişkilerin

Geçmiş mutlu günlerinizi sürekli olarak hatırlamak, şu anda mutsuz bir ilişki içinde olduğunuzun en bariz işaretlerinden biridir. Öte yandan, ilişkinizde geçmişten gelen bazı konular sürekli gündemdeyse ve her zaman bir tartışma konusuna dönüşüyorsa, yine mutsuz bir ilişki içindesiniz demektir. Kısacası geçmiş size iyi ya da kötü anılar bırakmıyorsa bunun temel sebebi mutsuzluğunuzdur.

7. Karşı tarafı hafife almak

senin ilişkilerin

Eşinizle kötü bir ilişkiye sahip olmak ve onu aşağılamak tamamen farklı iki şeydir. Siz de eşinizi küçümsemeye başladığınızı düşünüyorsanız, ilişkinizi ayrıntılı olarak düşünmenizde fayda var.

İlginizi çekebilir:

Erkek arkadaşınızın ilişkide mutlu olmadığını gösteren 6 işaret

Kaynak: 1

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın