medyauzmani.com
Mobile Legends: Bang Bangde Türkiye Şampiyonu yarın açıklanacak – Haber Ajans

Mobile Legends: Bang Bangde Türkiye Şampiyonu yarın açıklanacak

Mobile Legends M4 Türkiye Turnuvası’nın galibi yarın yapılacak final maçları ile belirlenecek.

Mobile Legends: Bang Bang’de Türkiye şampiyonu yarın oynanacak final maçlarına göre belirlenecek. Mobile Legends M4 Türkiye Şampiyonası’nda iki ay süren elemelerin ardından Incendio Supremacy, Selecta, TOHO Esports ve KONSEY takımları final etabına ulaşmayı başardı.

Turnuva boyunca toplam 4 açık eleme yapıldı ve bu elemelere 314 takım katıldı. Elemelerin ardından 8 takım playoff aşamasında kaldı. Eleme maçları İlk 3 ve İlk 5 gibi farklı modlarda oynanırken, Final ise İlk 7 maç arasında oynanacak. Turnuvada toplam 270.000 TL dağıtılacak.

Mobile Legends M4 Türkiye Şampiyonası’nın şampiyon takımı Endonezya’nın Jakarta kentinde düzenlenecek M4 Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı elde edecek.

Sporculardan Harun Kocagöz turnuvayla ilgili yaptığı açıklamada, “Geçen yıl da katılmayı planlıyorduk. Takımımız dağılmıştı. Şu anda Mobile Legends bize bir şans verdi, katılmayı düşündük. 3-4 ay önce duyurudan sonra takımı topladık.Çok zor gidişatlarla geçtik.Rakipleri analiz ettik.Onu rakip olarak görmüyoruz.İyinin kazanacağına şimdiden inanıyoruz.Benden yanayım. Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ediyoruz.Sürekli rakip analiz ediyoruz.Takım arkadaşlarım ve ben çok zor süreçlerden geçtik.Günün 5-6 saatini maça ayırıyoruz.Türkiye’yi temsil etmek istiyoruz.Çok.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın