medyauzmani.com
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu, PKK’nın arkasında duruyor” – Haber Ajans

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu, PKK’nın arkasında duruyor”

CHP Genel Başkanı’nın selde sürüklenen bir kütüğe dönüştüğünü kaydeden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Yaptıklarıyla beslediği, doğası gereği keskinleştirdiği siyasi nefretini Türkiye’ye karşı silah olarak kullanmaya başlamıştır. Kılıçdaroğlu PKK’nın arkasındadır Kanatlarıyla Kılıçdaroğlu FETÖ’yü temize çıkarma sözü verdi Kılıçdaroğlu teröre karşı savaşa karşı çıkan Kılıçdaroğlu yalanlar peşinde koşan Kılıçdaroğlu Kılıçdaroğlu liderliğindeki bu CHP uçurumun kenarında Uçurum.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ’da “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Belli” mitingini düzenledi. İstasyon meydanındaki mitinge çok sayıda parti üyesi katıldı. Cumhurbaşkanı Bahçeli burada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu suçladı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “CHP başkanı selde sürüklenen ağaç kütüklerine döndü. Eylemlerinden beslediği ve tabiatının tanımladığı siyasi nefretini Türkiye’ye karşı silah olarak kullanmaya başladı. Kılıçdaroğlu’dur. PKK’nın iki kanadının arkasında Kılıçdaroğlu FETÖ’yü beraat ettirerek söz verdi Kılıçdaroğlu teröre karşı savaşa karşı çıkandır Kılıçdaroğlu yalanın peşindedir Kılıçdaroğlu liderliğindeki bu CHP uçurumun kenarında.Aynı zamanda zaman, Türkiye’nin barışını ve güvenliğini tehdit ediyor.”

“Atatürk’ün kurduğu parti rehine ve işgalcidir”

Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’yi uyuşturucu kaçakçılığıyla suçladığını hatırlatan Başkan Bahçeli, “En ağır iftira askerlerimize ve polisimize işlendi. Vicdansızca cari açığın uyuşturucu parasıyla kapatıldığını açıkladı. Utanmadan ülkemizin başıboş olduğunu iddia etti. O da cahilce, hayır bu listede İngiltere hakkında bir şey bildiğini söyledi.Kılıçdaroğlu’nun ve CHP yönetiminin Türkiye’ye olan hassasiyeti onarılamaz.Bu muhalefet anlayışından sonra düşmana gerek yok.Hiçbir durumda. Dünyada medeni ve gelişmiş bir ülke, devletini suçlayan, halkına sırtını dönen bir muhalefet var. Nerededir Dünyada Kılıçdaroğlu gibi bir muhalefet partisi lideri mi? Türkiye’nin muhalifleri Kılıçdaroğlu’nu kafese koydu, esir aldı, boyun eğdirdi. . Atatürk’ün kurduğu parti rehine ve işgaldir.”

Terörist Demirtaş’a özgürlük isteyen CHP yönetimidir.

Bahçeli, CHP’nin kuruluş çizgisinden tamamen ayrıldığını vurgulayarak, “Kılıçdaroğlu, CHP’yi bilinmez kıldı. Terörist Demirtaş’a özgürlük isteyen CHP yönetimidir. Sorosco’nun avukatı Osman Kavala’yı görevlendiren CHP yönetimidir. HDP’ye bakanlık vaad eden CHP yönetimidir.Türkiye düşmanlarının yanında yer alan CHP yönetimidir.CHP yönetimi bugün de milli haklarımıza ve egemenliğimize her yönden saldırıyor.Karar milletin, milletindir. millet için söz, millet için yönetim Milletin önünde ve üstünde güç yok Kılıçdaroğlu ve diğer ortakların yabancı güçlerden izin beklentisi ayıp, sadece teslim olun Alçak anlatıların yapıldığı bir hamburger masasına oturmadık Binlerce kilometre ötedeki bir benzin istasyonunda Türkiye’nin siyasi ve idari geleceği hakkında Allah korusun, oturmayı bile düşünmedik.”

“Masalarla yüzleşmiyoruz, masalarda eğlenmiyoruz”

Bahçeli, “Birlikte Türkiye’yiz, Türk milletiyiz. Yılanların, kırkayakların yapıştığı soframız yok, milletimiz var. Vatan ümidimiz, barışımızın kaynağı milli millet ruhudur. Birlik ve beraberlik Sofraya bakmayız, sofradan hoşlanmayız, Elazığ ne derse dinleriz, Malatya ne derse onu yaparız, Adıyaman, Diyarbakır ve Tunceli neye hizmet ediyorsa ona hizmet ederiz, biriz ve onunlayız. Vatan sevgisi bizim devlet gücümüzdür.Bizim konumumuz, zarar vermek, aşağılamak ve hor görmek istediğimiz ulusal onurdur.Birbirinden farklı partilerin ittifakıyla vücut bulan utanç bedeni, siyasi bir ağırlık haline geldi.Taşıması zor. ciddiye alınacak projeleri yok, görülecek hazırlıkları yok, temelleri çürük, sütunları harap, çatıları sarkık, güçlenmiş parlamenter sistemden söz etmekten başka söyleyecek bir şeyleri yok, üstelik Türkiye’ye de inanmıyorlar. Türk milletinin mensubiyeti ve sevgisi buharlaşmıştır.

Altı Masa istikrarsız, zayıf iradeli ve ilkesizdir.

Henüz aday çıkaramadıklarını kaydeden Bahçeli, “Cumhurbaşkanlığı için kimi aday gösterecekleri derin bir anlaşmazlık ve tartışma konusu. Altılı program istikrarsız, iradesiz ve ilkesiz. Dış güçlerle yan yana durarak Türkiye’ye karşı sinsi bir komplo kurdukları çok açık.2023 seçimlerine yaklaşık 7 ay olmasına rağmen henüz bir cumhurbaşkanı adayı bile alamadılar.Kim olacakları belli değil Her Zillet partisi farklı bir ruh halinde ve farklı bir ruh halinde. Gündemleri farklı.Belediye başkanlarının isimleri, Siyasi başarısı olmayan, tecrübesi olmayan, devletin ne olduğunu bilmeyen, bilmeyenler Diplomasiye önem veren, yeniden ısıtılan ve kamuoyuna sunulan, Cumhurbaşkanımız Zelit Bey partilerinin çatışma ve çelişki içinde olması Cumhuriyet’e ve Cumhurbaşkanlığı’na saygısızlık ve minnettir. Adalet ve Kalkınma Partisi’nden bir heyetin anayasa değişikliği konusunda Meclis’te grubu olan partileri ziyaret etmesi ve bizim bunu normal karşılamamız münafıkları rahatsız etmiş anlaşılan. Bizim gözümüzde , PKK neyse HDP odur. Bu kesin.

“Bu parmakları nasıl kıracağımızı çok iyi bildiğimizi kimse unutmasın”

HDP’nin Cumhuriyet Halk Partisi ile aynı olduğuna dikkati çeken Bahçeli, “Bu da belgelenmiştir. PKK’nın siyasi organı olan HDP, vatana ihanetin ve bölücülüğün merkez üssü ve ırkıdır. Gecikme zorunluluktur Kesinlikle yasaldır HDP’yi kimse bize parmakla gösteremez.Kimse unutmasın ki biz o parmakları sallasa nasıl kırılacağını çok iyi bileceğiz. Bizimle konuşamazlar, konuşamazlar.Aynı kaseden yemek yiyenler,aynı amaca odaklananlar,aynı sofraya beşlik ekmek gibi sıraya girenler,önce bir tarif vermelidirler. onların karanlık ilişkileri.HDP-PKK mutant bir katildir.HDP Ve PKK bizim polisimizin kanıdır.HDP ve PKK Türk karşıtı cephede şerdir.Kürt kökenli kardeşlerimin ve Zazia’nın onlarla hiçbir ilgisi yoktur. HDP Kürt asıllı ve Zazi kardeşlerim candır Karaciğerimiz. Kürt kökenli ve Zazia’lı tek bir kardeş bile iş sahibi olmayacak ve PKK ile hiçbir bağlantısı olmayacak. HDP ile aleni bir siyasi ortaklık oluşturan ve başın belaya girdiğinde, başın belaya girdiğinde aniden değişen siyasi zihniyet, hepsinden kötüsü. Kiminle, aynaya bak, masaya bak, geçmişe bak, PKK ile kurduğun derin bağları düşün diyenlere söylüyorum.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın