medyauzmani.com
MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu, tartışmayı bırakın da erkekseniz kararınızı açıklayın aday mısınız değil misiniz” deyin. – Haber Ajans

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu, tartışmayı bırakın da erkekseniz kararınızı açıklayın aday mısınız değil misiniz” deyin.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, adaylık konusuna değinerek, “Kılıçdaroğlu, tartışmayı bırakın ve cesursanız deyin, erkekseniz aday mısınız, aday mısınız değil misiniz? , ne için bekliyorsun?”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ’da “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Belli” mitingi düzenledi. İstasyon meydanındaki mitinge çok sayıda parti üyesi katıldı. Bahçeli burada partililer önünde şunları söyledi: “Biz Türk milletinin iktidar figürünü ihlal etmiyoruz. Biliyoruz ki, son vatanımızı yıkmak ve tüketmek isteyenlerin her iki tarafı da tutması, burunlarından fitilleri çıkararak soru sorması gerektiğini biliyoruz. , Dünyanın sonunda sorulacak hesabı bırakmadan Yapacağız ve başaracağız Allah’ın izniyle onun alayına da el atacağız.Henüz cumhurbaşkanı adayı bulamayan koalisyonun galip geleceği mantıksız bir beklentidir. iyimser, heyecan verici ve geleceğe dair inandırıcı.Bu anlamsız bir oyalama. Grubun son toplantısında Kılıçdaroğlu, “CHP’den kalk, ayağa kalk Türkiye” dedi. geliyor. CHP ayakta değil, ayak altında ve Sorumlu Kılıçdaroğlu. Öte yandan Türkiye zaten bir zafer kampanyasında duruyor. Mühürlü kalpler bunu görmüyor” dedi.

Bahçeli, “Yabancı sermayelerin kalbinin attığı milli olmayan zihniyetler bu gerçeği anlayamaz, anlasalar da açıklayamazlar” diyen Bahçeli, “Bu nefsî irade değil, zulme uğrayan bozuk siyasi anlayışlardır. Tartışmayı bırakın, konuşun, konuşun, erkekseniz kararınızı açıklayın. Aday mısınız, değil misiniz? Açıklayın. Sevgili milletimiz, cumhurbaşkanı adayı belirleyemeyen bir zihniyete ve çağdışı bir politikaya razı olur mu? Türkiye’nin geleceği böyle bir kaosa, böyle çarpıklığa emanet edilecek siyaset ve hukuktan habersiz, cumhurbaşkanının yetkilerini bir protokole bağlamayı düşünenler için mi? Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile her mesele kökünden çözülecek. ..Bu yeni yönetim sisteminin ilk beş yılı başarıyla geçti ve tüm zorluklara rağmen Türkiye her Kapsam ve kapsamda bir yıldız olarak parladı.Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ikinci beş yılına büyük bir güçle, hayallerle, hedeflerle girmeli. ve özlemler boş bırakılmamalıdır. Maceraya atılıp gizem ve belirsizliğe başvurmak çok tehlikelidir.”

Tüm sosyal ve ekonomik sorunların sonunun geleceğine işaret eden Bahçeli, “Terör gibi işsizliği, yoksulluğu ortadan kaldıracağız. Her birimizin elini tutacağız, kardeşlerimize derman olacağız. Emeklilik yaşı ilerlemiş, sözleşme sıkıntısı çekenler. Bütün bunları hükümet sisteminin imkanlarıyla yapacağız.” Cumhurbaşkanlığı. Cumhuriyetin yeni yüzyılı Türk ve Türk yüzyılı olacak. Gördüğünüz gibi KKTC Özbekistan’ın Semerkant kentinde düzenlenen Türk Devletleri Örgütü liderleri zirvesinde beklendiği gibi gözlemci üye ülke olarak onaylanarak tescil edilmiştir.Böylece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde tanınma yolunda tarihi bir adım atılmıştır.Tebrikler, mayıs Türk birliği ebediyen vardır kardeşlerimiz. Elazığ’dan Türk dünyası medeniyetinin başkenti Semerkant’a, tüm gönüllerimize ve kültür coğrafyamıza selamlar. halk ittifakı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın