medyauzmani.com
Mesut Bakal, Bandırmaspor’la anlaştı – Haber Ajans

Mesut Bakal, Bandırmaspor’la anlaştı

Sport Toto birinci liginde Bandermaspor’un teknik direktörlük pozisyonu için sezon sonuna kadar anlaşmaya varan Mesut Bakal, imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Bandırmaspur’un başına Mesut Bakal getirildi. İmza töreninde konuşan Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, “Bazen kan değişiklikleri zaman zaman çok önemli faydalar sağlar. Bu bizim ve taraftarlarımız için faydalıdır. Öncelikle Mustafa Gürsel’e ve emeği geçen teknik heyete teşekkür ediyorum. Bizimle savaştı ve rol oynadı Bandırmaspur tarihinde ilk kez virgül Teşekkürler sevgili hocam Mustafa canımızı yakmadı Manisa maçında bizlerle olacak Geçen seneki baskıyı yönetemedik Durumlar gerçi aynı zaman zaman sonuçlar farklı Bunu söylemek için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz.Teknik ekibimize ve oyuncularımıza çok güveniyoruz.Maça maç gitmek gerekiyor.Ayarlamak çok kolay. Ama önemli olan değişiklik yapmak. Bugün rotayı değiştirdik. Umarım bu Bandermaspor için hayırlı olur.”

Tecrübeli teknik direktör Mesut Bakal, Bandırmaspor’un iyi bir takım olduğunu vurgulayarak, “Bandırmaspor’u tercih etmemdeki en büyük etken rüya takım olması. Bandırmaspor’da uzun ve kısa vadede önemli işler yapacağımıza inanıyorum. Yönetimimiz ve yönetimimiz var. Bunu isteyen bir taraftar kitlesi bu hedeflere katkı sağlarsanız sevinirim.İyi bir kadromuz var ama şanssız bir dönemden geçiyoruz.Yolumuza Manisa FK maçı ile bu sıkıntıyı aşarak devam edeceğiz. bugün oynandı.”

Bu sözlerin ardından Mesud Bekal, sezon sonuna kadar kendisini beyaz bordo yapan sözleşmeye imza attı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın