medyauzmani.com
Maçtan sonra Bandırmaspor – Manisa FK – Haber Ajans

Maçtan sonra Bandırmaspor – Manisa FK

Spor Toto 1. ligin 13. haftasında Bandırmaspor, Manisa Futbol Kulübü’nü 2-1 mağlup etti. Maçtan sonra iki takımın teknik heyeti de açıklamalarda bulundu.

Bandırmaspor Teknik Direktörü İsmail Şahin, “Perşembe gününden beri takımla birlikte çalışıyoruz. Mustafa hocamızın gidişinden sonra dönemsel olarak yapılacak planlar doğrultusunda hazırlıklarımızı yaptık. Çocuklarımıza elimizden geldiğince kazanmamız gerektiğini söyledik. Bu savaşta ciddi çabalar harcayarak galip gelmişlerdir. Artıları ve eksileri var ve bunları değerlendireceğiz.”

MİLF Manisa

Manisa Futbol Kulübü Teknik Direktörü Levent İris, “Maçın başında yediğimiz bir gol var ki bu bizi endişeli ve kötü başlattı. Çok iyi ve net pozisyonlarımız var. Oyunu geri almak için çok uğraştık. Bana göre çok başarılıydılar 1-1’den sonra attığımız bir gol var ama VAR’dan dolayı golü %100 vermediler çocuklarımızın attığı bu gol VAR olarak ofsayt suç sayıldı. Pek çok durumda. Yapamadığımıza üzüldük. En azından o çizdi. Bugün mağlubiyetle biten bir maçta kazanılabilecek bir maç oynadık. Emeği geçen tüm oyunculara teşekkürler.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın