medyauzmani.com
Küçükçekmece’de trafikte çocukların güvenliği seferber ediliyor – Haber Ajans

Küçükçekmece’de trafikte çocukların güvenliği seferber ediliyor

Küçükçekmece Belediyesi

Yılda 25 bin çocuğa ulaşma hedefiyle “Trafikte Çocuk Güvenliği” sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi.

Küçükçekmece Belediyesi ve Doğuş Otomotiv Trafik Hayattır Platformu iş birliğiyle yılda 25 bin çocuğa ulaşma hedefiyle “Trafikte Çocuk Güvenliği” sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çepi ve Doğuş Otomotiv temsilcileri Küçükçekmece Çocuklar İçin Trafik Eğitim Parkı’nda trafik eğitimi alan çocukları ziyaret etti. Sosyal sorumluluk projelerine yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Başkan Çebe, Küçükçekmece’de çocukların trafik bilinciyle yetiştirildiğini belirterek, maddi destek ve işbirliklerinden dolayı Doğuş Otomotiv ve Trafik Hayattır ekibine teşekkür etti.

Çocuklara erken yaşta trafik bilinci kazandırmayı hedefleyen proje kapsamında, Gençlik ve Spor Müdürlüğü koordinasyonunda “Trafik bilinçli çocuklar, geleceğimiz güvende” sloganıyla binlerce öğrenciye teorik ve uygulamalı eğitim verilecek. Bölgede Küçükçekmece Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hizmetleri. Doğuş Otomotiv Trafik Hayat platformu için eğitim müfredatı desteği olan Doğuş Otomotiv Trafik Eğitim Parkı yetkililerine, ünlü direksiyon eğitmeni Ahmet Özgün tarafından eğitim desteği verildi. Proje kapsamında öğrencilere dağıtılmak üzere Küçükçekmece Belediyesi’ne toplam 27 bin trafik eğitim materyali, eğitim aracı bakım desteği, iç ve dış görsel tasarım desteği sağlandı.

Trafik Eğitim Parkı’nda eğitim başladı

Trafik Hayattır Platformu tarafından eğitim müfredatları ve öğrenme materyalleri ile desteklenecek projede, Küçükçekmece Belediyesi’ndeki Küçükçekmece Çocuk Hareketi Eğitim Parkı’nda farklı yaş gruplarındaki öğrencilere yönelik egzersizler sınıflarda başladı. Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebe, Doğuş Otomotiv, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Direktörü Ebru Kanoğlu ve Kurumsal İletişim Direktörü Serkan Goodul, Küçükçekmece’deki Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda eğitimlerine devam eden öğrencileri ziyaret etti. Başkan Gebe, Doğuş Otomotiv yetkililerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın