medyauzmani.com
“Kitap Günleri”nin coşkulu sonu – Haber Ajans

“Kitap Günleri”nin coşkulu sonu

İnegöl Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Kitap Günleri Fuarı, coşkulu bir hafta sonu ile sona erdi. Cumartesi ve Pazar günleri İnegöl’de onlarca yazar kitapseverlerle buluştu. Her yaştan vatandaş, konuşma ve imza günlerine akın etti.

İnegöl Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Kitap Günleri, 5-13 Kasım tarihleri ​​arasında MODEF fuar alanlarında düzenlendi. Her gün yaklaşık 10.000 öğrenci ve binlerce ziyaretçi, şenlikli bir atmosferde 9 günlük Kitap Günleri etkinliğine akın ediyor.

“Kitap Günleri” etkinliği Cumartesi ve Pazar günleri coşkulu bir şekilde sona erdi. Son iki günde onlarca yazar binlerce ziyaretçiyle buluştu. Kaymakam Eren Arslan ve Belediye Başkanı Albert Taban da hafta sonu çeşitli zamanlarda imza günleri, söyleşiler ve birçok etkinliğin gerçekleştirildiği Kitap Günleri’ni ziyaret etti. Görüşmelere katılan Kaymakam Arslan ve Başkan Taban, Kitap Günleri fuarının son coşkusunu paylaştı.

12-13 Kasım tarihlerinde İnegöl’de düzenlenecek Kitap Günleri Fuarı’nda özellikle; Aralarında İhsan Surya Sırma, Aslı Arslan, Gricoch-Gökhan Movtoğlu, Ahmet Şerif Ezgörn, Ali Ural, Alişan Kabaklikaya, Yusuf Kaplan ve Şermin Yaşar gibi isimlerin de bulunduğu 34 yazarla tanıştı. Yayınevlerinin stantlarında, imza ve söyleşi salonlarında hayranlarıyla buluşan yazarlar büyük ilgi gördü.

Pazar günkü imza gününe ve Alişan Kapaklıkaya’nın söyleşisine katılan Belediye Başkanı Albert Taban da vatandaşlara kısa bir hoş geldin konuşması yaptı. Başkan Taban, “Katılımınız için herkese teşekkür ediyorum. Böyle güzel bir etkinlikte bizleri yalnız bırakmadınız. Alişan hocamızı daha önce İnegöl’de ağırlamıştık. başucunda kitap. Gelecek yıllarda daha iyisini yapmayı umuyorum”.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın