medyauzmani.com
Kılıçdaroğlu: Her türlü teröre karşı kalplerimizi birleştirmeliyiz – Haber Ajans

Kılıçdaroğlu: Her türlü teröre karşı kalplerimizi birleştirmeliyiz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avcılar Belediyesi Uygulamalı Çözümler ve İnovasyon Merkezi’nde bölgedeki kentsel dönüşüm konulu seminere katıldı. Kılıçdaroğlu sahneye çıktığında İstiklal Caddesi’nde patlama olurken, “Biz bu ülkede barış içinde yaşamak istiyoruz. Görüşlerimiz farklı olabilir. Biz vatanımızda bayrağımız altında bu ülkede barış içinde yaşamak istiyoruz. Terörün her türüne karşı birleşelim.” Terörün her türüne karşı ortak bir ses çıkarmalıyız ve terörü lanetlemeliyiz.”

Avcılar’da deprem tehlikesi nedeniyle ivme kazanan kentsel dönüşüm konulu seminere katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu incelemelerde bulundu. Seminerin ardından İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlama haberini alan Kılıçdaroğlu, sahneye çıkarak bir konuşma yaptı. Olay karşısında terörün her türlüsünü kınayan Kılıçdaroğlu, birlik çağrısında bulundu.

“Terörizmin her türlüsüne karşı birlik olmalıyız”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstiklal Caddesi’ndeki patlamayla ilgili olarak, “İstiklal Caddesi’nde patlama olduğu ve yaralıların olduğu bilgisini az önce aldık. İnşallah ölü ya da yaralı yoktur. Ama bu bizim istediğimiz bir gerçektir. Bu ülkede barış içinde yaşa.Görüşlerimiz farklı olabilir.Biz vatanımızda bayrağımız altında barış içinde yaşamak istiyoruz.Bu ülkede terörün her türlüsüne karşı birlik olmalıyız.Terörizmin her türüne karşı ortak ses çıkarmalıyız. terörü kınamalı. Kaynağı ne olursa olsun konuşmalı. 85 milyon insan aynı sözlerle yaşıyor bu ülkede: “Terörizmi yapan ve destekleyenler aşağılanmalıdır.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın