medyauzmani.com
Kibar: “Gençlerimize 120 milyon TL’den fazla yatırım yapıyoruz” – Haber Ajans

Kibar: “Gençlerimize 120 milyon TL’den fazla yatırım yapıyoruz”

Ordu Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ateem Kibar, kentin 8 ayrı noktasında 25 spor yatırımının devam ettiğini söyledi.

Ayazlı Mahallesi Yunus Emre köprüsü şantiyesinde başlayan Bölge Gençlik Merkezi inşaatıyla ilgili incelemelerde bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Atim Kebar, müteahhit firma yetkilisi ve projeden sorumlu teknik ekipten bilgi aldı. .

Gençlik merkezi inşaatında yaptığı incelemenin ardından açıklama yapan Başkan İbrahim Ateem Kibar, spor yatırımlarının kesintisiz devam ettiğini belirterek, “25 farklı spor alanına hizmet edecek spor yatırımlarımız bugün de şirket bünyesinde devam ediyor. 8 ayrı noktada müteahhitlik firması ile.İlimizden.Bugün gençlik merkezi binasını ziyaret ettik.Taahhüt firmasından hem bilgi aldık hem de hızlandırmak için talepte bulunduk.”

Tüm spor yatırımları en yüksek kalitededir.

Fatsa’da spora bugüne kadar 120 milyon liranın üzerinde yatırım yaparak gençlere ve vatandaşlara hizmet etmekten mutluluk duyduklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Atem Kibar, “Sekiz voleybol basketbol sahası, 6 suni çim saha, 1 1’i tam teşekküllü gençlik merkezi, 1 yarı olimpik yüzme havuzu, 1 atış kampı, 1’i sadece ilçe merkezlerinde olmak üzere 2 kapalı tenis kortu olmak üzere 500 seyirci kapasiteli suni çim saha. Fatsa, basketboldan voleybola, tenisten futbola, Yüzmeden birçok spor branşına kadar sporcuların şehri olma yolunda ilerliyor.Elbette Fatsa’yı önce gençliğe ve spora dost kılacağımıza söz verdik.Tüm bu yatırımları tamamlamayı hedefliyoruz. Şubat sonuna kadar.”

gençliğimize hayırlı olsun

Yapılan çalışmalarda herhangi bir sıkıntı olmadığını da sözlerine ekleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ateem Kibar, “Özellikle havuz alanında bazı sorunlar oldu ama çözüldü. İnşallah şubat ayı sonuna kadar tüm sorunlar düzelir. spor yatırımlarımız gençlerimizin hizmetinde olacaktır.Gençlik ve Spor Bakanımız, bu güzel hizmetlere katkı sağlayan Muharrem Kasapoğlu ve Ordu Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’e özel teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunarım. Ordu Valisi Tuncayi Sunil ve Milletvekillerimiz Gençlerimize ve şehrimize hayırlı olsun.Tabii ki gençlerimizle bir araya geldiğimizde en çok spor sahalarının yetersizliğinden bahsettik.Bundan hareketle bu hizmetleri vatandaşlarımıza sunacağız. Gençlerimize her spor dalında hizmet edecek sporcuların yetiştirilmesinde faydalı olacak Fatsa’yı sporcular şehri yapmak için gençlerimize. “Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın