medyauzmani.com
Kemerdam’ın Salhi ilçesine 23 km’lik altyapı çalışmaları tamamlandı – Haber Ajans

Kemerdam’ın Salhi ilçesine 23 km’lik altyapı çalışmaları tamamlandı

Maski Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınir, 154. bölge projesi kapsamında 23 kilometrelik altyapı çalışmalarının tamamlandığı Salihli’nin Kemerdamari ilçesini ziyaret etti.

Manisa Su ve Sanitasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ), 154’üncü ilçe projesi ile kırsal mahallelere sağlık altyapısı sağlıyor Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı kapsamında hayata geçirilen proje kapsamında Salili’nin Kemerdam Lari ilçesinde altyapı dönüşümü yapılıyor. tamamlandı. Mahallede 11 kilometre kanalizasyon ve 12 kilometre içme suyu hattı döşendi. Maski Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınır da mahalleyi ziyaret ederek Muhtar Ahmed Ayldiz ile görüştü. Aydın’ı ziyaretinde Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Amir, Büyükşehir Belediyesi İşleri Şube Başkanı Mustafa Gün, Maski İlçe Başkanı Ramazan Toğrul Kakar ve teknik personel eşlik etti.

Mahalle Başkanı Ahmet Ayılız ve Mahalle sakinlerinin selamlarını ileterek konuşmasına başlayan Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydner, kentin Belediye Başkanı Cengiz Ergun, “154. Bölge projesini tüm hızıyla sürdürüyoruz. Kemerdamları’mızın yüzü. yönetim bünyemizde yaptığımız çalışmalarla ilçe değişiyor.İlçemizde altyapı çalışmalarını tamamladık.Kemerdamları’na 9,5 milyon TL yatırım yapıyoruz Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergun öncülüğünde kalkınma için çalışmaya devam edeceğiz. kırsal mahallelerimizin merkezi mahallelerden farklı olmaması için.

Mahalle muhtarı Ahmet Ayıldız’a da mahallelerinde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Öncelikle başkanımız Cengiz’e teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Şimdiye kadar söylediklerimiz iki defa olmadı. Cengiz Bey’i çok seviyoruz. Kanalizasyon çalışmaları tamamlandı ve içme suyu yapıldı. Üst yapı yapıldığında mahallemizin şehir merkezinden farkı kalmayacak. Hayırlı olsun Cengiz Bey” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın