medyauzmani.com
Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Adana’daki düğüne katıldı – Haber Ajans

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Adana’daki düğüne katıldı

Adana Cumhuriyet Halk Partisi (AA) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana Belediye Başkanı Zidan Karalar’ın oğlu Mert Karalar ile Betül Özen’in nikahına şahitlik etti.

Kılıçdaroğlu ve Akşener, TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki nikah törenine katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar’ın düzenlediği düğüne tanık olan Kılıçdaroğlu ve Akşener, çifte mutluluklar diledi.

Karalar, nikahın ardından cüzdanı önce Akşener’e verdi. Meral Akşener’in Kılıçdaroğlu’na teslim ettiği cüzdanı CHP Genel Başkanı Betül Özen’e verdi.

Kılıçdaroğlu, törende güzel bir düğüne tanık olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Genç çifte tavsiyelerde bulunan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

"güzel çocukların var mı Sevgili çocuklarınız modern uygarlığa yetişmek için mücadele etsinler ama ara sıra savaşacaksanız, unutmayın ve barış yapmayı asla ihmal etmeyin. Birbirinize karşı sorumluluklarınız artacaktır. Bu yüzden sorumluluğunuzu bilin. Annelerinize, babalarınıza ve çocuklarınıza her zaman sevgi ve saygıyla davranın. Doğal olarak, “Aile cüzdanını kime vereceksin?” Tabii dersen, izin verirsen, evin gerçek reisi Mrs."

Akşener de çifte mutluluklar diler, "İki annen ve bir baban var. İnşallah ülkemize hayırlı evlatlar yetiştirirsiniz ama ben sayıya karışmıyorum tabiki siz karar verin. O yüzden yastıkta büyüyün, birbirinizi sevin, sayın. Üçünde de sabır var. Şimdi erkekler duymasın, kadınlar adına konuşuyorum ama kızım sen sabretme, Mert sabret. Annesi duymasın. Nuray Hanım’ı duymamalısın. çocuk gitti. umarım çok mutlusundur" dedi.

Zeidan Karalar, Türkiye’yi yeniden inşa edecek, toplumdaki herkesin rahat ve huzurlu yaşamasını sağlayacak çok değerli iki cumhurbaşkanını ağırladıklarını belirterek, "Evet, onun için Adana’nın şeref günüdür. Mert ve Bitul çok şanslı, işte önümüzdeki yıllarda Türkiye’yi çok etkileyecek iki isim. Herkes için mümkün değildir." İfadeler kullanın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın