https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kate Middleton’ın Prenses Diana’dan ilham alan 14 makyajı – Haber Ajans

Kate Middleton’ın Prenses Diana’dan ilham alan 14 makyajı

Prenses Diana, dünya çapında mutlak stil ikonlarından biri olarak görülüyor ve efsanevi kıyafeti bugün bile birçok kişiye ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Hanımefendinin tarzı ve kusursuz moda anlayışı genellikle gelini Catherine Middleton’ı etkiler. Ancak Kate, kayınvalidesinin tarzını kopyalamak yerine, bunları Diana’ya saygılı bir şekilde birleştirir. Prenseslerin giydiği benzer kıyafetlere bir göz atalım.

İçindekiler

1. Bu yılki BAFTA Ödüllerinde, Galler Prensesi Kate Middleton, Lady Diana’nın 1983 film galasında giydiği beyaz pullu elbiseyi anımsatan beyaz tek omuzlu bir elbiseyle göründü.

2. Kate Middleton’ın 2012’de Malezya’ya yaptığı ziyarette giydiği şık tesettür takım elbise, Prenses Diana’nın 1996’da Pakistan’a yaptığı ziyarette giydiği elbiseye çok benziyor.

Kate

3. Kate Middleton’ın 2011’de bir etkinlikte giydiği muhteşem siyah kadife elbisesi, Lady Diana’nın 1981’de Goldsmith’s Hall’daki sofistike görünümünü anımsatıyor.

Kate

4. Prenses Kate, 2021’de Londra’daki Royal Variety Performance’da kayınvalidesinin 1986’da Avusturya ziyareti sırasında giydiği lacivert payetli bir elbise giymişti.

Kate

5. Şubat 2023’te Kate Middleton, Diana’nın 1991’de giydiği kırmızı balıksırtı ceketiyle kameraların karşısına çıktı.

Kate

6. Kate, Diana’nın 1983’te hayran olduğu görünümü yeniden yaratıyor. Mavi şapkalı ve pilili kolları olan kraliyet mavisi bir elbise, her ikisinde de mükemmel görünüyor.

Kate

7. Middleton, Prenses Diana’nın 2016’da Luton’daki bir etkinlikte giydiği elbiseyi canlandırıyor.

Kate

8. 2017’de Kate Middleton, Lady Diana’nın 1983 Avustralya turnesinde giydiği elbiseye benzer oldukça pembe bir elbise seçti.

9. Kate, 1988’de Diana’nın 2022’deki Royal Ascot etkinliğinde giydiği elbisenin benzerini giymişti.

10. Prenses Diana’nın 1985’te Avustralya gezisi sırasında giydiği deniz mavisi elbise, Kate Middleton’ın 2012’de giydiği elbiseye çok benziyor.

11. Kate’in 2015’te Prenses Charlotte’un vaftiz töreni için seçtiği beyaz elbise, Prenses Diana’nın 1985’te Wight Adası’na yaptığı ziyarette giydiği elbisenin neredeyse aynısı.

12. Prenses Catherine’in 2017’de giydiği güzel çiçekli elbise, Aziz Diana’nın 1981’deki elbisesidir ve görünüşe göre onun St. Paul Katedrali’ndeki düğün provasında giydiği elbiseye gönderme yapmaktadır.

13. Prenses Kate’in 2015’te giydiği pembe kaban bize başka bir elbiseyi hatırlattı.

14. Kate’in 2022’deki kraliyet Noel kutlamasında giydiği çarpıcı kırmızı pullu elbise, Diana’nın 1984’teki görünümüne bir gönderme.

İlginizi çekebilir:

Arkadaşlarından kıyafetlerine: Prenses Diana hakkında hiç duymadığınız 10 gerçek

Kalın örgülerden renkli hırkalara: Prenses Diana’nın efsanevi stilinin 25 ilham verici fotoğrafı

Kaynak: 1

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın