https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Karsta hazine avcıları ‘vazgeçti’ – Haber Ajans

Karsta hazine avcıları ‘vazgeçti’

Jandarma, Kars’taki inanılmaz hazine avını tutukladı. 7 define avcısı, yasa dışı olarak kepçeyle kazı yaparken suçüstü yakalandı.

Hazine avcıları, inanılmaz bir hazine avında kürek kazmak yerine kürek kullandılar. Jandarma ekipleri, kazayla ilgili olarak iki iş makinesi, bir otomobil ve sondaj malzemelerine el koyarken, 7 şüpheliyi de tutukladı.

Kars İl Jandarma Komutanlığı’nın titiz planlama ve takibi sonucunda Sarıkamış’ta izinsiz kazı yapan 7 zanlı, suç aletleriyle yaptıkları eylemde tutuklandı. Kaza mahallinde yapılan çalışmada; İki inşaat aracı, bir otomobil ve hafriyat çalışmalarında kullanılan çok sayıda malzemeye el konuldu. Kaçak kazı yapan zanlılar tutuklanarak jandarma komutanlığına götürüldü. Şüpheliler soruşturma altında.

Kars Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Bölge jandarma komutanlığı, tüm vatandaşlarımızın emniyet ve huzuru ile asayişin sağlanması ve korunması amacıyla sorumluluk alanındaki faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.” denildi. Konuyla ilgili Valilik.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın