medyauzmani.com
Karabük İşadamları Derneği ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi – Haber Ajans

Karabük İşadamları Derneği ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi

İstanbul’da kurulacak olan Karabük İşadamları Derneği, ilk kuruluş öncesi istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Ataşehir’de bir otelde kahvaltı programına katılan 40 iş adamı, kurulacak dernekle istişarede bulundu.

Çetin İbek başkanlığındaki toplantıda derneğin kurulmasına karar verildi ve bir danışma kurulu belirlendi.

İstanbul, Gebze ve Kocaeli’de ticari faaliyetlerine devam eden katılımcılara hitap eden İpek, kurulacak derneğin vizyon ve misyonu hakkında bilgi verdi.

İstanbul ve Karabük’ün diğer ilçelerinde yaşayan iş adamlarının belirli bir ağırlığını sağlamak için Karabük’e ve Karabük halkına katma değer sağlamayı amaçlayan bu organizasyonun hedeflerinden bahseden İpek, oluşturulacak derneğin bu konuda kararlı olacağını belirtti. Her kesimden iş adamını kucaklayarak birlik ve beraberliği teşvik etmek.

İpek, kurulma aşamasında olan derneğin Ankara, Bursa ve Antalya gibi Türkiye’nin diğer illerinden iş adamlarını tek çatı altında buluşturan bir yapıyı hayata geçirdiğini belirtti.

İpek, amaçlarının Türkiye’nin ve Karabük’ün ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasında daha aktif rol almalarını sağlamak, üyelerin yurt içi ve yurt dışında yatırım yapmaları için gerekli koşulları oluşturmak, bilgi aktarmak ve iş bağlantıları kurmak olduğunu ifade etti. , ve bu şekilde ikili ticari ilişkilerin geliştiğini iletmek.

Aralık ayı ortasına kadar tüzük hazırlayarak lansman programını hayata geçirmeyi hedefleyen Karabük İşadamları Derneği, kendi sektörlerinde birçok başarılı ismi başarıyla bir araya getirdi.

Çetin İpek, dokunamadığı ve ulaşamadığı birçok girişimci olduğunu bildiğini belirterek, “Kısa sürede birçoğuna dokunarak ve danışmanlık yaparak bu organizasyonun vizyonunu geliştirme sürecindeyiz. Elimizde henüz ulaşmamış çok başarılı iş adamlarımız var. Karabüklü çok insan var bürokraside var.Bu oluşumda unuttuğumuz, ulaşamadığımız, tanımadığımız birçok değerli ismi de bünyemize katarak çatımızı genişleteceğiz.” Katma değerin sağlandığı bir ortamda güçler ittifakı. Umarım tüm Karabük değerleri bu teşkilatı korur. 40 değerli iş adamı ile ilk istişare toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

Epic, birçok farklı sektörden katılımcı bulunduğunu vurgulayarak, “Üst düzey yöneticiler, metal ürünler, demir çelik sektörü, otomobil, finans, sigorta, inşaat, eğitim kurumları, hijyen gibi çeşitli iş kollarından katılımcılar vardı. ve sağlık sektörü., Bu toplantıya mazeretleri nedeniyle katılamayan işadamları ve diğer işadamları ile 10 gün içerisinde yaklaşık 30 kişilik ayrı bir danışma toplantısı yapmayı planlıyoruz.

İlk etapta 70 değerli iş adamının bir araya geleceğini kaydeden Epic, “Bu görüşmeler sonucunda yönetim ve icra komitesini belirleyerek, Aralık ayı ortasında büyük bir sunumla tüm vatandaşlarımızı kucaklamayı hedefliyoruz. Şunu söylemek isterim. Hemşerilerimizi bu oluşuma davet ediyorum. Ayrıca tüm dernek başkanlarımıza da bu oluşumda verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın