medyauzmani.com
Kameralar önünde Sultan Gazi’ye silahlı saldırı: Bir ağır yaralı – Haber Ajans

Kameralar önünde Sultan Gazi’ye silahlı saldırı: Bir ağır yaralı

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde kaldırımda arkadaşıyla konuşurken tabancalı saldırıya uğrayan adam ağır yaralandı. Alacağın tasfiyesi nedeniyle meydana geldiğini öğrendiği kazanın zanlısının yakalanması için soruşturma başlatıldı. Saldırı anı kameralara yansıdı.

Kaza, Çarşamba günü saat 21.30 sıralarında Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Aralarında borç sorunu bulunan A., kaldırımda arkadaşıyla konuşurken adı öğrenilemeyen bir kişinin saldırısına uğradı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, bacaklarına ve karnına 3 kurşun isabet eden A. Ağır yaralı olarak Husky Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Silahlı saldırgan olay yerinden hızla kaçarken, güvenlik güçleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Silahlı saldırı sırasında olay yerinde bulunan Erkan Lama, “Akşam arkadaşlarımızla burada oturuyorduk çünkü mekan biraz kalabalıktı ve gürültü ve gürültü vardı. Önce 3 el ateş edildi, sonra da ateş açıldı.” sonra farkedince arkadaşın vurulduğunu gördük, polisi ve ambulansı aradık ve bacağına ve karnına kurşun isabet ettiğini öğrendik ve kendisinin de dediği gibi halen yoğun bakımda olduğunu biliyoruz.

kameradaki olay

Öte yandan silahlı saldırı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, saldırıya uğrayan A.A.’nın kaldırımda arkadaşıyla konuştuğu, hızla gelen bir kişinin 3 el ateş ettikten sonra kaçtığı görülüyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın