medyauzmani.com
İbrahim Özülmes: “Ülke olarak bir kez daha başsağlığı diliyorum” – Haber Ajans

İbrahim Özülmes: “Ülke olarak bir kez daha başsağlığı diliyorum”

İpspor Teknik Direktörü İbrahim Özülmez, maçın ardından Taksim’deki patlamada Genklerbirliği’ni 2-0 yendiklerini belirterek, “Masum insanların bu patlamadan sonra hayatlarını kaybetmeleri gerçekten çok acı. Millet olarak bir kez daha taziyelerimi sunuyorum.”

Eyüpspor’un teknik direktörü İbrahim Üzülmez, Gençlerbirliği maçının ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İstanbul Beyoğlu’nda meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlere ve yaralıların bir an önce sağlığına kavuşmasına taziyelerini dile getiren Özülmes, “Tabii ki üzgünüz, bu ortamda futboldan bahsetmek ne kadar doğru olur, ama bu durum böyle. bu patlamadan sonra masumların hayatını kaybetmesi gerçekten çok acı.. Onlar geçerken bir kez daha millet olarak taziyelerimi sunuyorum.

Değişikliklerden sonra maç bizim lehimize döndü.

Özülmes, Gençlerbirliği’nin mücadele ettiği genç bir takım olduğunu doğrulayarak, “Oyuncularımıza bu çılgın yolculuğun hafta boyunca bizim için zorlu bir maç olacağını söyledik.” dedi. Malatya’dan 2-0’a 2. -2’ye getirmek kolay değil. Bizim için zor bir maçtı ama nasıl kazanacağımızı biliyorduk. İyi oynadık ama acı çektik. Yaş ortalaması biraz daha yüksek bir takım, bu yüzden bugün oyunun bazı bölümlerinde.” Şampiyonluk yolunda bazen kazanmak bizim için çok önemli. Bugün bizim için, özellikle oyuncu değişikliğinden sonra maç tersine döndü. bizim iyilik.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın