medyauzmani.com
HBO dizisi artık BluTV’de izlenebilir – Haber Ajans

HBO dizisi artık BluTV’de izlenebilir

Tüm dünyada sevilen HBO içerikleri artık Türkiye’de dizi ve film izleyicilerinin gözdesi BluTV’de! Yerli ve yabancı içerikler sunan BluTV, Warner Bros. Discovery ile olan ortaklığı sayesinde popüler HBO dizileri ile Cartoon Network ve Discovery+ içerikleri gibi animasyon kanallarını bünyesine katmıştır. HBO kendi dijital platformu HBO Max’i Mayıs 2020’de hayata geçirdi. Ancak aradan 3 yıl geçmesine rağmen platform Türkiye’ye gelmedi. Artık HBO ve BluTV arasında yapılan anlaşma sayesinde HBO, Türkiye’ye gelmeden dizi ve film hayranlarını mutlu etmenin yolunu buldu. Westworld ve Game of Thrones daha önce BluTV’deydi ve artık Türkiye’de tüm HBO dizileri izlenebiliyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim:

HBO genel olarak drama, suç, bilimkurgu, fantezi ve korku dizileriyle öne çıkıyor.

Game of Thrones, Westworld, Chernobyl, The Sopranos, The Wire, True Blood ve Sex and the City gibi diziler artık BluTV’de izlenebilecek. Ek olarak HBO, tüm içeriğinin BluTV’ye geleceğini onayladı.

BluTV ise yüksek görüntü kalitesi, kullanıcı dostu arayüzü ve zengin içeriği ile ülkemizdeki popüler yayın platformlarından biridir.

HBO

Türkiye’de yerli ve yabancı içeriklerin yanı sıra Bozkır, Behzat Ç gibi içeriklere de ulaşabilirsiniz. BluTV platformuna özel Zero Bir, Sokağın Çocukları, 7Yüz, Pavilion, Bartu Ben, Dudullu Postası ve Masum.

BluTV ve HBO işbirliği, Türkiye’deki dizi ve film izleyicileri için çok büyük bir avantaj sağlıyor.

Akışlı uydu yayınlarını takip etmek yerine BluTV’ye abone olarak popüler içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca BluTV, diğer dijital yayın platformlarına göre özgün içerikleriyle de öne çıkıyor. Artık en sevdiğiniz HBO dizilerini ve Cartoon Network ve Discovery+ içerikleri gibi animasyon kanallarını BluTV’de izleyebilirsiniz. BluTV’nin geniş içerik yelpazesi ve kullanıcı dostu arayüzü ile dizi ve film izleme deneyiminiz daha keyifli hale gelecek.

Konuyla ilgili BluTV CEO’su Deniz Çaşmaz Ovlas açıklamalarda bulundu.

HBO

“BluTV olarak kurulduğumuz günden beri hikayenin gücüne önem vererek içerik çeşitliliğimizi geniş bir hedef kitle ile buluşturmayı başarmış bir platform haline geldik. Dünyanın lider medya ve eğlence markası Warner Bros Discovery ile ilk adımını 2021 yılında attığımız stratejik iş ortaklığımız kapsamında dünyanın dört bir yanında merakla beklenen içerikleri üyelerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. The Last of Us’ın kısa sürede ulaştığı izleyici sayısı ile genişleyen stratejik ortaklığımızın ilk meyvesi bize gelecek için daha fazla umut verdi.”

Sadece BluTV’de izleyebileceğiniz 8 favori dizi

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın