https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Eski Güney Kore başkanının torunu Chun Woo-won, aile sırlarını açıklıyor - Haber Ajans
Anasayfa » Haber » Eski Güney Kore başkanının torunu Chun Woo-won, aile sırlarını açıklıyor

Eski Güney Kore başkanının torunu Chun Woo-won, aile sırlarını açıklıyor

Uzakdoğu’nun ilginç ülkesi Güney Kore’nin son dönemde biraz şaşırtan bir gündemi var. 1981-1988 yılları arasında ülkeyi yöneten Chun Doo-hwan’ın torunu Chun Woo-won, Instagram hesabında sevimli paylaşımlar yapıyor. Chun Woo Won, sosyal medya platformunda paylaştığı videolarda ailesinin karanlık sırlarını ortaya çıkardı. Eski cumhurbaşkanı olan dedesinin “katil” olduğunu ifade eden Chun, babasının kara para akladığını açıkladı. Gelin hep birlikte Güney Kore’yi karıştıran skandalın detaylarına bir göz atalım.

Güney Kore’yi 1981’den 1988’e kadar yöneten eski Devlet Başkanı Chun Doo-hwan’ın torunu Chun Woo-won, ailesi tarafından işlenen suçlara dikkat çekmek istediğini söyleyerek sosyal medya hesabında bir dizi video paylaştı.

Chun Doo Hwan

Aile üyelerine karşı çok ciddi suçlamalarda bulunan Chun Woo Won, büyükbabasının bir katil olduğuna inandığını söyledi. Konu hakkında yorum yapan Woo Won şunları söyledi:Bence dedem bir katildi. O ülkesini savunan bir kahraman değil, daha çok bir suçlu.Cümleler kullandı, ancak eski patron Woo Won’un tek hedefi değildi.

Woo Won ailesinin parayı akladığını iddia ediyor

Chun Woo kazandı

27 yaşındaki Instagram hesabında paylaştığı videolarda ailesinin kara para akladığını iddia etti. Woo Won bunun hakkında şunları söyledi, “Babam ve üvey annem hayatlarını devam ettirmek için para harcıyorlar.Öte yandan Woo Won’un iddialarına göre Chun ailesinin kara para aklama yapan tek üyesi babası değildi.

Woo Won, ailesinin karanlık sırlarını ifşa eden videolarda amcası tarafından kara para aklama şüphesini de dile getirdi. Amcasının Napa Vadisi’nde bir şarap imalathanesi işlettiğine dikkat çeken Woo Won, “SArabhan’ın işi astronomik parası olmayan birinin işi değil. Kara para gibi kokuyor.dedi.

Chun Woo Won ayrıca uyuşturucu veya cinsel suçlar işlediğini iddia ettiği tanıdıklarının isimlerini, fotoğraflarını ve sosyal medya hesaplarını da paylaştı.

Ancak, Woo-won’un bazı gönderileri daha sonra silindi.

Chun Woo Won, ehliyetini, ikamet belgelerini ve çocukluk dedesinin kimliğini kanıtlamak için çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Chun Woo kazandı

Güney Kore’nin kafasını karıştıran açıklamalarda bulunan Woo Won, hayatını günahlardan ve acılardan arındırmak istediği için ailesinin sırlarını ifşa ettiğini söyledi.

Chun Woo kazandı

Woo Won, geçen yıl kendisine dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu teşhisi konulduğunu ancak tedavi edildiğini belirtti. Ailesinin akıl hastası olduğunu iddia edebileceğini belirtti. Olan buydu.

Woo-won’un babası Chun Jae-young, oğlunun akıl hastası olduğunu iddia etti.

Chun Woo kazandı

Chun Jae Young, Woo Won’un derin bir depresyon geçirdiğini ve geçen Pazartesi günü aniden değiştiğini belirtti. Oğlunu kara para aklamakla suçlayan baba, bu değişiklikten sonra oğlunun kendisine “şeytan” dediğini söyledi. Son olarak Chun Jae-yong, oğlunun Instagram’ında isimlerini ve fotoğraflarını paylaştığı kişilerden özür dilemek istediğini dile getirdi.

Kaynak: 1

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın