medyauzmani.com
Eski başkan son yolculuğunda yalnız kaldı – Haber Ajans

Eski başkan son yolculuğunda yalnız kaldı

Yaşı nedeniyle dün 92 yaşında hayatını kaybeden Karakasu eski Belediye Başkanı Yıldız Nadir Onlu, son yolculuğuna uğurlandı. 20 yıl bölgeye hizmet veren eski şef Onlu, son yolculuğunda Karakasu halkını yalnız bıraktı. Cenazeye çok az kişinin katılması dikkat çekti.

Dün Karakasu’da AP, DP ve DYP’de farklı dönemlerde 5 kez seçilen Yıldız Nadir Onlu dün hayatını kaybetti ve 20 yıllık hizmet süresiyle en uzun süre belediye başkanı seçildi. Evli ve üç çocuk babası olan Önlu, bugün Garchi Camii’nde kılınan ikinci namazın ardından kılınan cenaze namazının ardından Tabak Hacı İbrahimler mezarlığında son yolculuğuna çıkarıldı.

Cenazeye eski belediye başkanları Amin Matti ve Mustafa Büyükiabcı, bazı siyasi partilerin ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve çevreden birkaç kişi katıldı.

20 yıldır bölgeye hizmet veren bir belediye başkanı olarak caminin avlusunu su basması gerekiyordu ancak birkaç vatandaşın katılımı dikkat çekti.

Bir dönem Karakasu’nun siyasi yaşamına damgasını vuran ve adını taşıyan Karşıyaka Köprüsü başta olmak üzere birçok hizmete imza atan eski Cumhurbaşkanı Onlu’nun son yolculuğunda bölge halkı tarafından yalnız bırakılması, 2014 yılında büyük bir üzüntüye neden oldu. sürpriz. .

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın