medyauzmani.com
Esenyurt’ta site güvenliği önünde pano hırsızlığı – Haber Ajans

Esenyurt’ta site güvenliği önünde pano hırsızlığı

Esenyurt’ta sitenin otoparkına giren hırsızlar, güvenliğin önündeki lüks otomobilin ön panelini çalarak ortadan kayboldu. Zanlının rahat tavrı ve hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, dün saat 04.10 sıralarında Esenyurt Zafer Mahlisi’nde meydana geldi. İddiaya göre kimliği belirlenemeyen bir grup şahıs, otomobilleriyle olay yerine yaklaşarak telleri aşarak otoparka girerek gördükleri otomobile doğru yürüdü. Otomobilin camını kıran zanlılar, gösterge panelini sökmeye başladı. Bir süre sonra sitenin güvenlik görevlisi müdahale etmeden ilerlemeye devam ederken, dakikalar içinde tabloyu kaldıran hırsızlar geldikleri araca binerek gözden kayboldu. Kazanın ardından güvenlik görevlisiyle birlikte aracına gelen araç sahibi büyük şok yaşarken, o anlar saniye saniye sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kamerada çalınan anlar

Hırsızlık anları ise sitenin güvenlik kamerasına yansıdı. Ayrıca minibüsle siteye yanaştıktan sonra telleri aşarak otoparka girdiği, otomobilin camını kırdığı, ön panelini sökmeye çalıştığı ise site güvenliğinin müdahale etmeden geçtiği görüntülerde ortaya çıktı. Hırsızların dakikalar içinde gösterge panelini kaldırarak ortadan kaybolduğu kaydedilirken, o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın