medyauzmani.com
Emniyet Müdürlüğü parkında bir anaokulu açıldı – Haber Ajans

Emniyet Müdürlüğü parkında bir anaokulu açıldı

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Parkı Polis Amca Anaokulu parti ile açıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla Emniyet Müdürlüğü bahçesinde Polis Amca Anaokulu açıldı. Açılışa Halk Eğitimi Bölge Müdürü Salih Kayjusuz, Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Bölge Jandarma Komutanı İlker Şimşek, İl Emniyet Müdürü Levent Tuncer ve Bölge Protokol katıldı. Protokol, açılışın ardından okulun dersliklerini ve etkinlik alanlarını ziyaret eden anaokulunda çocukların sevgi gösterileri ile karşılandı.

Anaokulunun açılmasının ardından valilik emniyet müdürlüğünün bahçesinde polis kafeteryası açıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle açılan ve belediye tarafından işletilecek olan yemekhane hem polis memurlarına hem de emniyete gelen vatandaşlara hizmet verecek. Açılışta konuşan Emniyet Müdürü Levent Tünger, “Valiliğimizde değerli protokolümüzle bodrum katında güzel bir anaokulu açtık. Bu bizim coşkumuzdu. Milli Eğitim Müdürümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 37 aile başvuruda bulundu.Bir diğer açılış ise şu anda bulunduğumuz Polis Kafesi. Burada amacımız çocukları güldürmek iken, ailelerinin, memur arkadaşlarının ve hemşehrilerimizin de dinlenmesini sağlamak istiyoruz. Burada iş var. Amaç, ona dinlenebileceği güzel bir ortam yaratmaktı.”

Öte yandan Başkent Belediye Başkanı Sekimen, “Gözümüz gibi kolladığımız polisimiz, jandarmamız ve ordumuz canları pahasına barış ve güvenlik için hizmet veren birimlerimizdir. Bu milletin.Önce değerli müdürümüzle bir anaokulu açtık ve burada çocuklarınıza eğitim ve eğlence sağlanacak Mesai saatleri içerisinde anne babalarının huzur içinde yatabilecekleri bir kafe açmamız istendi ve biz de memnuniyetle başlattık. bu hizmeti sizlere en iyi ve en makul şekilde sunmaya çalışacağız.”

Son olarak Vali Memiş bir konuşma yaparak, “İki güzel mekan açtık. Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Bölge emniyet müdürü ile tefekkür aşamasındayken bakanımız talimat verdi, ‘Şimdi yap.'” Şimdi bulunduğumuz yerde bir kafeterya olacak” dedi.

Açılışın ardından Vali Mameesh, törene katılan basın mensuplarına şekerleri takdim etti.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın