medyauzmani.com
Denizde kaybolan iş kadını Dilek Ertik için gıyabi cenaze namazı kılındı. – Haber Ajans

Denizde kaybolan iş kadını Dilek Ertik için gıyabi cenaze namazı kılındı.

25 Ekim gecesi Tahiti’de seyahat ettiği gemiden denize düşerek hayatını kaybeden ünlü iş kadını Dilek Ertik için bugün İstanbul’da gıyabi cenaze namazı kılındı.

71 yaşındaki ünlü iş kadını Dilek Ertik, sevgilisi Artur Fuchberger ile birlikte gittiği Tahiti’de gemiden kayboldu. Ertek’in cenazesi henüz bulunamazken, bugün öğle namazının ardından Teşvikiye Camii’nde gıyabi cenaze namazı kılındı. Cenazeye Ertik’in oğlu Gökçe Attuk, Dilek Sabancı ve Bukit Taşdelen’in yanı sıra çok sayıda dost ve seveni katıldı.

Cenazede gıyaben bir konuşma yapan Dilek Sabancı, “Dilek’in çok başarılı bir iş kadını olduğunu düşünüyorum. Çok iyi bir anne ve arkadaştı. Onu hatırlayacağım. Son 5-6 yıldır sık ​​sık görüşmeye başladık. Umarım sık sık görüşürüz. Ne yazık ki onlarla tanışmak isteyen insanlarla bu mümkün değil.”

‘Hepimiz şok olduk’

Dilek Ertik’in 25 yıllık arkadaşı Bukit Taşdelin, “Dilek ile 25 yıldır arkadaşız. Bir ay önce Dilek Sabancı ile telefonda konuştuk ve yemeğe gitmeye karar verdik” dedi. Resmine baktım ve dedim ki: Ona inanmadım, ona inanmadım. Çok sadık ve nazik bir arkadaştı. umarım cennette istirahat edersin. yazılanları okuyorum. Bu konuda hiçbir fikrim yok. Şu anda bir şey söylemek için çok erken ve Gökçe doğru cevabı verecek.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın