medyauzmani.com
Defricane belediyesi 8 yeni aracı hizmete aldı – Haber Ajans

Defricane belediyesi 8 yeni aracı hizmete aldı

Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç’ın girişimleriyle bölgeye kazandırılan 8 yeni araç düzenlenen törenle hizmete açıldı.

1 adet kar kürücülü kamyon, 1 adet damperli kamyon, 1 adet vakumlu kanal kazıcı, 1 adet çöp taksisi, 1 adet açık kasa kamyonet ve 1 adet yol süpürme aracı Defricane Belediyesi tarafından sıfır olarak satın alınarak otoparka eklendi. Ayrıca Divrekani Belediyesi bir cenaze arabası ve bir orta boy otobüsü vatandaşlara sunulmak üzere belediye otoparkına götürdü. 6’sı yeni model 8 otomobil törenle hizmete girdi.

Difrikani Belediye Başkanı Engin Atikulach törende yaptığı konuşmada, “Divrikanı Belediyesi olarak mevcut otoparkımızı geliştirmek ve daha hızlı hizmet verebilmek için yaptığımız girişimler sonucunda 6’sı tamamen yeni olmak üzere 8 yeni aracı bünyemize kattık. ve bölge halkına daha verimli hizmet.İnşallah var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.Söz verdiğimiz projeleri gerçekleştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.Daha yapacak çok işimiz var.Bu kapsamda yaptığımız atılımlar Neredeyse sosyal, kültürel ve tarımsal temellere dayanan bir ekonomi anlayışına sahip belediyecilik bölgemize yeni bir dönem getiriyor. Ancak bu güzel bölgenin saygın insanlarına sunduğumuz hizmetleri hiçbir zaman yeterli görmüyoruz. Yolumuz uzun İmkanların kısıtlı olduğu bu dört yılda ortaya koyduğumuz her hizmetin temelinde mücadele, azim, samimiyet ve hizmet heyecanı var. Bu yolculukta her zaman bizimle el ve gönül birliği içinde çalışan belediye meclisi, ilçe teşkilatı, ilçe teşkilatı ve tüm çalışma arkadaşlarım. yanımızda olan ve her zaman yanımızda olan. Hizmet şevkimizi ve şevkimizi artıran destekleri ve duaları için kendilerine teşekkür ederiz. Bizlere her zaman kapılarını ve gönüllerini açan Cumhurbaşkanımıza, Hükümetimize, Bakanlarımıza, Kurumlarımıza, Milletvekillerimize, il ve ilçe parti teşkilatlarımıza katkı ve desteklerinden dolayı bir kez daha hemşerilerimiz adına en içten şükranlarımı sunuyorum. projelerimiz için. Sizlerle kurduğumuz güven ve gönül köprüsü ile bölgemize daha çok güzellikler kazandıracağımıza ve daha büyük projelere imza atacağımıza yürekten inanıyorum.

Konuşmaların ardından Kuran-ı Kerim ve dua okundu. Programın ardından vatandaşlara etli pilav ikram edildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın