medyauzmani.com
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Sarıyer’deki toplu açılış törenine katıldı. – Haber Ajans

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Sarıyer’deki toplu açılış törenine katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıyer’deki toplu açılış törenine katıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıyer Belediyesi tarafından tamamlanan 25 projenin toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Törende konuşan Kılıçdaroğlu, “Bir belediye başkanının halk tarafından seçildiği en mutlu an, hizmetlerinin kabul edildiği andır. Halka hizmet etmek ve hizmet ettiğiniz insanların memnuniyetini yansıtmak çok kıymetli ve güzel. bir özgürlük ve kaygı yeridir. Sevinçlerimiz ve acılarımız bir araya gelir. Ve bu bağlamda şehri yaşanır kılmak elbette belediye başkanlarının görevlerinden biridir.”

“İstanbul’u dünyanın en sevilen şehirlerinden biri yapmak istiyoruz”

Kılıçdaroğlu, İstanbul’u dünyanın gözde şehirlerinden biri haline getirmek için çalıştıklarını söyledi. “Türkiye’ye gittiğimde birçok işçi elektrik fiyatlarından şikayet etti. Onlara dedim ki: Şanlıurfa belediye başkanlığını bize verin, Şanlıurfa’daki tüm çiftçilere elektriği bedava vereceğiz dedim.”

“Muhtar’ı demokrasinin mihenk taşı yapacağız”

Konuşmasını tamamlayan liderlere seslenen Kemal Kılıçdaroğlu, “Artık kardeşlerimiz aramızdan seçildi. Muhtar’ı demokrasinin mihenk taşı yapacağız. Bu konuda endişelenme. Kanununuzu hazırladık, kanunu hazırladık ve görüşlerinizi aldık. Göreceksiniz, lider kurum Türkiye’nin en etkin kurumlarından biri olacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın