medyauzmani.com
Cansız modelle çok sevildi: Ünlü IShowSpeed ​​yayıncısı kimdir? – Haber Ajans

Cansız modelle çok sevildi: Ünlü IShowSpeed ​​yayıncısı kimdir?

Sosyal medya yayın platformu Twitch birçok skandala ev sahipliği yapıyor. IShowSpeed ​​veya kısaca Speed, Amerikalı bir YouTuber, yayıncı ve internet ünlüsüdür. Özellikle Valorant, Roblox, Fortnite ve FIFA gibi oyunlar oynadığı canlı yayınlarıyla tanınır. Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Speed, son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor. Canlı yayınlardaki ilginç tavrıyla gündemden düşmeyen IShowSpeed ​​ile ilgili detayları gelin birlikte inceleyelim.

Gerçek adı Darren Watkins Jr.’dır. IShowSpeed ​​​​21 Ocak 2005’te doğdu.

Cincinnati, Ohio’da doğup büyüdü. 1.78 boyunda olduğunu belirten IShowSpeed ​​ayrıca 61 kilo ve burcunun kova olduğunu belirtiyor.

“IShowSpeed” adlı kanalını 2017’de kurdu ve o zamanlar sadece takipçisi vardı.

Hızı Göster

2021’den 2022’ye kadar yaptığı canlı yayınların kliplerini sosyal medyada paylaşmasıyla tanınıyordu. 2022’de 12. Streamy Ödüllerinde Yılın Yayıncısı ödülüne layık görüldü. 4 Kasım 2022’de 2022 FIFA Dünya Kupası şarkısını Warner Records aracılığıyla yayınladı. Ünlü fenomenin şu anda 16 milyon takipçisi bulunuyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Eğlenceli kişiliği ve nazik tavrı da popülaritesini artırıyor.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ı vuran depremden sonra Türkiye’ye bağışladım.

Hızı Göster

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilimizi etkisi altına alan korkunç felaketin ardından Türkiye Tek Yürek başlıklı ortak bağış yayını düzenlendi. IShowSpeed ​​bu yayına bağış yapan en ünlü kişilerden biriydi. Hız depremzedelere 8 bin dolar bağışladı.

Neredeyse evini ateşe verecekti.

Speed, 4 Temmuz’da kutlanan Amerikan Bağımsızlık Günü’nde odasında canlı yayın açtı. Yayının sonunda büyük bir kutudan havai fişekleri çıkaran yayıncı, bu havai fişekleri yatağının üzerinde yaktı. Neyse ki yangın yayılmadı ama o sırada yayını izleyenlerin yüreği ağzına geldi.

Modelle ilişki başlatarak hayranlarını şok etti

Popüler Twitch yayıncısı, canlı yayın sırasında yaptığı uygunsuz hareketler nedeniyle sosyal medya platformundan yasaklandı. Böyle bir programda, kamera için cansız bir modeli çekerek onunla çıktığını açıkladı. “Kız Arkadaşımla Tanışın” başlıklı canlı yayında cansız modele atıfta bulunarak, “Bana saygı gösterin. Kız arkadaşım biraz çekingen.” Cansız modelin adının “Brenda” olduğunu da sözlerine ekleyen Spade, iki ay önce tanıştıklarını da dile getirdi.

İlginizi çekebilir:

Twitch yayınlarıyla büyük beğeni ve takipçi kazanan ilk 10 Türk yayıncı

Kaynak: 1 2 3

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın