medyauzmani.com
Büyükçekmece havaya düşen köpeği pencereden yakaladı – Haber Ajans

Büyükçekmece havaya düşen köpeği pencereden yakaladı

Büyükçekmece’de kedisini veterinerden almak için evden çıkan kadın, son anda havada balkonda duran yavrusunu tam yere düşecekken yakaladı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, İkenoba Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. Veterinerden kedisini almak için aşağı inen Pekin ırkından kadının köpeği Lia pencereden dışarı çıktı. Komşusunu uyaran köpeğini pencerede gören Petul Shen isimli kadın, kısa süreli bir panik sonrası birinci katın penceresinden düşen köpeğini havada yakaladı. Köpeği refleksle havada yakalayan Şen, hayvanın yaralanmasını engelledi. O anlar sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

O anları anlatan Petul Shane, “Pencereleri kapatmayı unuttum. Benim hatam. Aşağı inip köşeyi dönecekken komşum aradı. ‘Bayan Petul, köpeğiniz yan tarafta. pencerenin. Arkamı döndüğümde, köpeğin balkonun köşesine yaklaştığını gördüm. Kafam karıştı ve çok heyecanlıydım. Köpeğin ayağının kaydığını görünce bir adım attım ve onu havada yakaladım. Düşseydi kesinlikle yaralanırdı. Kedi olsaydı bir şekilde kaçardı ama köpek bir yerden zarar görürdü.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın