medyauzmani.com
Bülent Eczacıbaşı’ndan yeni kitap: “Aklımızda kalsın” – Haber Ajans

Bülent Eczacıbaşı’ndan yeni kitap: “Aklımızda kalsın”

Eczacıbaşı Holding Bülent Yönetim Kurulu Başkanı Eczacıbaşı’nın 2018 yılında kaleme aldığı ve büyük ilgi gören “İşim bu, gücüm bu” kitabının ardından ikinci kitabı “Aklımızda Kalsın” yayınlandı.

Bülent Eczacıbaşı’nın yarım asra yakın çalışma, okuma ve düşünme serüveninin sıra dışı seçkileri, anlamlı soruları ve provokatif görüşleri ile şekillenen kitap, iş hayatının önemli konularına dünya ve Türkiye perspektifinden kapsamlı bir bakış sunuyor. . Güncel ve gelecek birçok tartışmaya ışık tutan kitap, kısa değerlendirmeler içeriyor.

Her biri dört ila beş sayfadan oluşan 40 kısa makaleden oluşan Pusula Kitabı, liderlikten iş etiğine, kurumsal mizahtan kapitalizmin geleceğine, karar vermede duyguların rolünden özel hayata kadar çok çeşitli konuları kapsar. sektör ilişkisi ve devlet.

Bülent Eczacıbaşı, yeni kitabında önemli noktalara değinerek iş konularını ilginç bir sohbet üslubuyla ele alıyor. Kişisel anekdotlarla renklendirerek, küresel ve yerel boyuttaki sorunları ele alıyor. Herkesin “aklında tutabileceği” notlar hakkındaki düşüncelerini bugünün ve geleceğin girişimcileriyle paylaşıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın