medyauzmani.com
Birlikte yaşadığı kadını taşla öldürüp cesedini buzdolabına koydu – Haber Ajans

Birlikte yaşadığı kadını taşla öldürüp cesedini buzdolabına koydu

İstanbul Bahçelievler’de dün sabah 05:30 sıralarında korkunç bir cinayet işlendi. Merkez Kokasinan ilçesinde 4 katlı bir binanın üçüncü katında oturan Reza Biler isimli kişi, uzun süredir birlikte yaşadığı Özbekistanlı Umida Tulyağanova’yı vahşice öldürdü. Tulyağanova’yı taşla öldüren Piller, kadının cesedini buzdolabına koydu. Acımasız katil, komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yakalandı. Gelin detaylara birlikte bakalım.

İstanbul Bahçeli Evler dün sabah inanılmaz bir cinayete tanık oldu.

Reza Biler, Umida Tulyağanova isimli Özbekistanlı bir kadınla uzun süre merkez Kokasinan semtindeki bir binada yaşadı. İkili, dün Reza Bayler’in Tulyajanova’dan 17 bin lira borç aldığını söylemesi üzerine tartışmaya başladı.

Reza Beller, Umida Tulyağanova’yı vahşice öldürdü. Tulyağanova’yı daha önce evin içine sakladığı taşla öldüren Beler, cinayetin ardından ölen kadının vücudunu parçalara ayırdı.

Sonra Belair bu parçaları bir çöp torbasına koyup buzdolabına koydu.

Komşular, çift arasında çıkan tartışma seslerini polise bildirdi. Kana susamış cinayetin detayları böyle ortaya çıktı.

Eve gelen polis ekipleri, buzdolabında ölen kadının vücuduna ait parçalar buldu. Cinayetin faili Reza Beller tutuklanarak polis merkezine götürüldü.

Kazayla ilgili başlatılan soruşturmada öğrenildiği üzere, Beler ile Tulyağanova arasında uzun süredir devam eden anlaşmazlıklar vardı.

onay verir

Bu nedenle Piller, Tulyaganova’yı daha önce öldürmeyi planladı. Beller’in cinayet planını gerçekleştirmek için evin içine taş sakladığı öğrenildi.

Reza Beller, emniyetteki sorgusunda suçunu itiraf etti

onay verir

Beller ayrıca yakalanmamak için kadının vücudunu parçalara ayırdığını ve bu parçaları belli aralıklarla atmayı planladığını söyledi.

Kaynak: 1

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın