medyauzmani.com
Bıçak darbesi alan kadının davasında ret heyetinin başvurusu reddedildi – Haber Ajans

Bıçak darbesi alan kadının davasında ret heyetinin başvurusu reddedildi

İzmir’de birlikte yaşadığı kadını bıçakla yaraladığı iddia edilen sanığın yargılandığı davada Yargıtay, heyetin müştekilerin avukatlarının görevden alınması talebini reddetti.

İzmir’in Buca İlçesi Çamlık Mahallesi’nde 30 Ağustos 2021’de vücudunun farklı yerlerinden bıçakla yaralanan Aysel Perkgün, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Cerrahi Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Ve Peregong’un birlikte yaşadığı Viso Duran tutuklandı. İlk ifadesinde kendini yaraladığını söyleyen Aysel Bergjon, tedavi sürecinde ifadesini değiştirerek kendisini yaralayan kişinin birlikte yaşadığı Fayzo Duran olduğunu iddia etti. Soruşturma kapsamında tutuklanan Faizu Duran, “kasten ve korkunç bir duygu veya eziyetle adam öldürmeye teşebbüs” ile suçlandı.

İzmir 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya tutuklu Fizu Duran, tutuklu bulunduğu cezaevinden Görsel-İşitsel Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı. Mahkeme salonunda müşteki Aysel Berggon, tarafların avukatları ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı da hazır bulundu. Mahkeme Başkanı, ret heyetinin müştekinin avukatı Aysel Berggon’un önceki celsede sunduğu talebin Yargıtay tarafından reddedildiğini ve yargılamanın devam edeceğini bildirdi. Mahkeme başkanı ayrıca, Aysel Bergün hakkında “kullanmak üzere uyuşturucu madde bulundurmak” suçundan yürütülen soruşturmada Adli Tıp Kurumu’nun “kanında uyuşturucu madde izine rastlanmadığını” bildirdiği belgelerin mahkemeye ulaştığını ve kendisine rapor verildiğini söyledi. soruşturmadan “yargılama dışı”.

Sanığın tahliye talebini reddeden mahkeme heyeti, eksikliklerin tamamlanması için duruşmaya ara verdi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın