medyauzmani.com
Beşak Beşal: Bu terör örgütlerine ve şer merkezlerine karşı dimdik duracağız – Haber Ajans

Beşak Beşal: Bu terör örgütlerine ve şer merkezlerine karşı dimdik duracağız

İstanbul’da terör örgütünün dün İstiklal Caddesi’ne düzenlediği bombalı saldırıyla ilgili açıklama yapan BİŞHAK Başkanı Haap Baysal, “Adi terör örgütlerine yaptıkları bu işler bitmeyecek. Şehit aileleri olarak , her zaman devletimizin yanındayız. Bu terör örgütleri ve şer merkezleri karşısında dimdik ayakta duracağız ve durmaya devam edeceğiz.”

İstanbul İstiklal Caddesi’nde dün öğleden sonra meydana gelen patlamada 6 kişi kayıp, 81 kişi de yaralandı. Bingöl Ailesi Şehit Gaziler ve İnsan Hakları Derneği (BİŞHAK) Başkanı Vhap Baysal, terör saldırısının ardından yaptığı açıklamada terör örgütlerinin amaçlarına asla ulaşamayacaklarını vurguladı.

Beşal, “İstanbul’da hain, alçak terör örgütlerinin dün patlattığı bombada 6 vatandaşımız şehit oldu, 80 vatandaşımız da yaralandı. Hain terör örgütleri bu ülkede hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklar. Güvenlik güçlerimiz gerekeni yapacaktır. Bunun intikamını alın. Bu alçakgönüllü terör örgütleri bunu yapmaz.” Şehit aileleri olarak her zaman devletimizin yanındayız. Bu terör örgütlerine ve şer merkezlerine karşı durmaya devam edeceğiz. Asla yıkılmayacağız, Hepimiz askeriz, hepimiz polisiz.Allah devletimizi, bayrağımızı ve vatanımızı korusun.Devletimiz bugüne kadar bu örgütlerin karşısında dimdik ayakta durmuştur. bombalı saldırı tutuklandı ve cezalandırılacaktır. Devletimiz onları bırakmasın. Vatanımız ve devletimiz için şehit düşenlerin ruhlarına Allah’tan rahmet, mekanları cennet olsun.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın