medyauzmani.com
Belediye Başkanı Kaplan’dan yerel tüccarlara destek – Haber Ajans

Belediye Başkanı Kaplan’dan yerel tüccarlara destek

Koçarlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın başlattığı “En İyi Tüccar Dükkanı” kampanyasına Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan da destek verdi.

Küçükçarlı Belediye Başkanı Nadim Kaplan, Küçükçarlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Yaman ile birlikte bölgedeki tüccarları ziyaret ederek, işyerlerinin camlarına kampanya afişleri astı. Vatandaşları yerel tüccarlara sponsor olmaya ve alışverişlerini yerel tüccarlarla yapmaya çağırdı.

Başkan Kaplan, Koçarlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yürüttüğü ‘Tüccarlardan Uygun Alışveriş’ kampanyası çerçevesinde Oda Başkanı Hüseyin Yaman ile dükkan sahiplerini ziyaretinde, “Tüm hemşehrilerimizi esnaftan alışveriş yapmaya davet ediyoruz. yerel tüccarlardan alışveriş yapın ve onların yanında olun.”

Başkan Kaplan, Koçarlılıların her zaman olduğu gibi alışverişte de kendi değerlerine sahip çıkmaları gerektiğini vurgulayarak, “Vatandaşlarımızı yerel esnafa sahip çıkmaya çağırıyoruz. Sizleri marketimizden, berberimizden, bakkalımızdan, kasabımızdan bilinçli çalışmaya davet ediyorum. mobilyacı, fotoğrafçımız, kısaca esnafımız.” Tüccarlarımızın gücü, devletimizin gücüne güç katması demektir. Tüccara sahip çıkma zamanıdır.”

Yerel tüccarlardan alışverişin ekonomiye can verdiğine de değinen Başkan Nadim Kaplan, “Çünkü küçük tüccarlar bizi biz yapan milli ve yerel değerlerimizi koruyanlardır. Yerel tüccarlardan alışveriş yapmak parayı cebimizde tutmaktır. ülke ekonomisine, Türk lirasının değer kazanmasına ve bölgemizin kalkınmasına… Bugün tüccarlara sahip çıkma günüdür.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın