medyauzmani.com
Başkan Erdem: Cihan önümüzdeki yıllarda adını daha çok duyuracak – Haber Ajans

Başkan Erdem: Cihan önümüzdeki yıllarda adını daha çok duyuracak

Cihan Belediye Başkanı Hülya Erdem, tarım, sanayi, enerji, kültür turizmi ve hizmet sektöründe öne çıkan Cihan’ın önümüzdeki yıllarda adından söz ettireceğini söyledi.

Belediye Başkanı Erdem Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Zedan Karalar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zedan Karalar ve Adana Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Mehmet Çelebi, vatandaşlara sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunmaya çalıştıklarını vurguladı.

Cihan’ın hem Adana’nın hem de Türkiye’nin en önemli bölgelerinden biri olduğunu kaydeden Başkan Erdem, “Tarım, sanayi, enerji, kültür turizmi ve hizmet sektöründe öne çıkan bölgemiz, önümüzdeki yıllarda adını daha çok duyuracak. “

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zidan Karalar ile uyumlu ve yüksek bir çalışma temposu içinde Cihan’ı daha kullanışlı ve modern bir kimlik haline getirmek için çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Erdem, “Başkan olarak bizi ziyaret etmek büyük bir onurdur. Belediyemize ve Ceyhan halkına verdiği desteği dile getiren Başkan İmamoğlu’na teşekkür ederiz. Kendisini Cihan’da ağırlamaktan onur duyduk. Her zaman kafamızda yeri vardır. Sizi tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın