medyauzmani.com
Balad Partisi lideri Enes, Osmaniye’de. – Haber Ajans

Balad Partisi lideri Enes, Osmaniye’de.

Rif Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüste yaşayacağız, ekmekle hayatı idare edeceğiz ama sonunda başaracağımızı düşünüyorum” dedi. dedi.

İnce, Kadirli ilçesi Atatürk Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

İnce, daha sonra partisinin Kadirli ilçe başkanlık binasının açılışına katılırken orada yaptığı konuşmada Türkiye’nin yanlış yönetimini savundu.

Muhalefeti de eleştiren İnce, “Muhalefet de ‘Erdoğan yapamaz’ diyor. Bunu kim yapabilir?” Kiminle yaparsın? Bunu Erdoğan’ın önceki bakanlarıyla yapardı. Yapsaydı, yine de yaparlardı.”

Peki Suriyelileri Ahmet Davutoğlu ile mi göndereceksiniz? Onu zaten getirdim. Babacan ile ekonomiyi çözecek misiniz? Babacan bunca yıl ekonomiyi yönetmedi mi? Bu yüzden sloganımız; Ne halk ne de halk tek yol vatandır.”

Partilerini ‘harika’ olarak nitelendiren İnce, “Ecevit yollara düştüğünde 10 kişiydi ama sonra iki kez başbakan oldu. Biz de aynısını yapacağız.

Hazine yardımımız yok, belediyemiz yok, müteahhit paramız yok. Gönüllülerden oluşan bir orduyla yola çıktık. Otobüsle yaşayacağız, hayatı ekmek ve ekmekle geçireceğiz ama sanırım sonunda başaracağız.”

Ense konuşmasının ardından kurdeleyi keserek partisi için ilçe başkanlık binasını açtı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın